הזמרת עדן בן זקן תגיע היום לבנייני האומה בירושלים בכדי לשיר בפני כל מתפקדי הליכוד וחבריה במעמד ראש הממשלה הנבחר בנימין נתניהו ורעיתו שרה בחגיגת הניצחון שלהם ולרגל הרמת כוסית לחג הפסח וחוץ מהמעמד המכובד, נראה שזה ממש ישתלם לה.

שבוע אחרי ההכרעה בקלפיות תחגוג היום מפלגת הליכוד את הניצחון בבחירות עם הופעה של בן זקן. הזמרת המסלסלת תבצע מחרוזת שירים מלהיטיה הגדולים על פני 34 דקות ותשיר בין היתר את השירים: "תזיזו", "ג׳נטלמן", "שיכורים מאהבה", "תל אביב בלילה", "מלכת השושנים", "כל העיר שלנו", "כולם באילת", "מאורסת" ובסיום תקדיש את הלהיט "חיים שלי" לראש הממשלה כשמיד לאחר הביצוע יעלה בינימין נתניהו לנאום ניצחון. ל- TMI נודע כי הליכוד השקיע סכום לא מבוטל עבור מופע חגיגות הניצחון של הזמרת שתקבל עבור המופע סכום של כמאה אלף שקלים, לקצת יותר מחצי שעה של עבודה.


כבוד משתלם. עדן בן זקן (צילום: אבשלום ששוני)כבוד משתלם. עדן בן זקן (צילום: אבשלום ששוני)

בניצחון הקודם של הליכוד ב-2015 ביצע הזמר פאר טסי את הלהיט "דרך השלום" כששנתיים לפני כן הייתה זאת שרית חדד שהגיעה לבצע את השיר "אתה תותח" אותו הקדישה לראש הממשלה בכנס הליכוד לפני הבחירות. 

עופר מנחם מנהל יחסי הציבור של בן זקן מסר:"איננו מוסרים פרטים על חוזים הסכמים ומחירים בתקשורת".מעריץ של מלכת השושנים? בנימין נתניהו (צילום: יונתן זינדל, פלאש 90)מעריץ של מלכת השושנים? בנימין נתניהו (צילום: יונתן זינדל, פלאש 90)