בסוף חודש אוגוסט הקרוב תצעד השורדת והדוגמנית המצליחה בר זומר בשביל חופה ותינשא לבחיר ליבה אביב כהן. השניים כזכור התארסו לפני כעשרה חודשים במהלך חופשה משותפת שלהם במזרח הרחוק, אז שלף כהן טבעת וביקש את ידה של השורדת בדימוס שנענתה כאמור בחיוב. כבר למעלה מ-24 שעות שהדוגמנית מככבת בכותרות אחרי שנבחרה ע"י רשת אפריל ההופכת לבינלאומית, להיות הפנים של המותג בכל אירופה ותככב בצרפת, בלגיה, גרמניה וישראל בדרכה לכבוש את אירופה.

בחזרה לחתונה של היפייפיה, כבר יש מי שייעצב את שמלות הכלולות, כבר נסגר אולם אירועים ומועד לחתונה וכעת נערכת זומר לפרידה מהסטטוס שלה כרווקה. חברותיה הטובות של הבלונדה מארגנות לכלה שבדרך מסיבת רווקות סוערת באילת, ביניהן גם הדוגמנית נטע אלחמיסטר שתהיה כבר עד אז נשואה טרייה לרמי גרשון ותחגוג את הרווקות שלה עם זומר בשבוע הבא בצימר יוקרתי בצפון.תקרע את אילת עם כל החברות הטובות ברווקות שלה. בר זומר (צילום: דור ערבה)תקרע את אילת עם כל החברות הטובות ברווקות שלה. בר זומר (צילום: דור ערבה)


מסיבת הרווקות של ברבור תתרחש בתחילת חודש אוגוסט וחברותיה הטובות מחפשות אחר וילה יוקרתית בעיר הדרומית שתאכלס על פני הסופש את כל היופי הזה שיהיה מורכב משלל חברות שרוהן דוגמניות. רגע לפני שזה יקרה, זומר התייצבה הבוקר (שלישי) על סט הצילומים לקולקציית הכלות של רשת פיקס שנערך בחוף פלמחים, הבחירה בה כמובן אינה מקרית. חוץ מצילומים עוצרי נשימה זומר גם נהנתה מאקססוריז חדשים למסיבת הרווקות הצפויה ולליל הכלולות. 29.8 הולך להיות היום המרגש בחייה של אחת הדוגמניות העסוקות בארץ.

בר זומר בצילומים לקולקציית הכלות של פיקס(צילום: דור ערבה)בר זומר בצילומים לקולקציית הכלות של פיקס(צילום: דור ערבה)
שומרת את הביקיני הלבן למסיבת הרווקות (צילום: בר זומר)שומרת את הביקיני הלבן למסיבת הרווקות (צילום: בר זומר)
תהיה מושלמת בשמלת כלה. בר זומר (צילום: דור ערבה)תהיה מושלמת בשמלת כלה. בר זומר (צילום: דור ערבה)

 

ברבור כבר מוכנה לחתונה (צילום: דור ערבה)ברבור כבר מוכנה לחתונה (צילום: דור ערבה)
גם אירופה וגם חתונה, 2019 זאת השנה של בר זומר (צילום: דור ערבה)גם אירופה וגם חתונה, 2019 זאת השנה של בר זומר (צילום: דור ערבה)