בשבוע הבא ב- 6.6 תצעד חן רוזנבלום חיים בת ה 25 בשביל חופה ותינשא לבחיר ליבה שלומי חיים בן ה30. חן, הבת הבכורה של פנינה רוזנבלום ומשה חיים שהשתתפה ביחד עם אימה הפורסמת בריאליטי "המירוץ למיליון" והשתיים הודחו כזכור ראשונות מהמשחק בעקבות פציעתה של אשת הקוסמטיקה, תיפרד בשבוע הבא מהסטטוס רווקה ותהפוך לאישה נשואה, בחתונה נוצצת שתפיק השורדת בדימוס ומפיקת העל אירית רחמים, שמפוצצת חתונות בקיץ 2019.

רגע לפני שפנינה רוזנבלום תלווה את בתה לחופה, תעלה על שמלה בלתי נשכחת ותגנוב לכולם את ההצגה בחתונת ביתה היחידה, קבלו הצצה לשמלת הכלולות הנבחרת של הכלה לעתיד. מי שאמון על עיצוב שמלת הכלולות של חן הוא המעצב עידן כהן. כהן צילם לאחרונה קמפיין שמלות כלה חדש בכיכובה של הפרזנטורית והכלה שבדרך שלא יורדת מהכותרות, בר זומר. הצילומים כזכור היו ייחודים כי נערכו באחוזת משפחת בוראן בטורקיה מתוך צילומי הסדרה המצליחה "הכלה מאיסטנבול".חן רוזנבלום והמעצב עידן כהן במדידות (צילום: דוד מור כלפון)חן רוזנבלום והמעצב עידן כהן במדידות (צילום: דוד מור כלפון)


חוץ מהשמלה המהממת שתלבש חן בחתונתה, תענוד הכלה תכשיטי ספירא. אמא שלה כל כך מתרגשת שהייתה חייבת לשתף פוסט באינסטגרם ולכתוב: "עוד שבועיים הבת שלי מתחת לחופה וההתרגשות בשיאה. השמלות של עידן כהן יצאו פשוט מהממות ואירית רחמים עושה שהכל יהיה מושלם. אני מרגישה שאני נמצאת בידיים טובות" כתבה רוזנבלום. שמלת כלה כבר יש, השאלה מה אמא פנינה לובשת לאירוע?הבת והאם הגאה שכבר מתרגשת בטירוף לחתן את ביתה היחידה (צילום: אינסטגרם)הבת והאם הגאה שכבר מתרגשת בטירוף לחתן את ביתה היחידה (צילום: אינסטגרם)
תגנוב את ההופעה? פנינה רוזנבלום לוהטת (צילום:פזית גואטה)תגנוב את ההופעה? פנינה רוזנבלום לוהטת (צילום:פזית גואטה)