ימים טובים עוברים על איציק זוהר, שעבר עם חברתו האיטלקייה לאורה למגורים בהרצליה. במקביל, קבלו בבלעדיות, כמו שליאורה אוהבת: השבוע סיים זוהר לצלם סרט קולנוע של חיים בוזגלו. בסרט הוא מככב בתפקיד משמעותי בשילוב קאסט מובחר שכולל את זאב רווח, הילה סעדה, אריק משעלי, אלברט אילוז וחיים זנאתי.

זוהר, מזל טוב. מהמגרש היישר למסך הגדול. זה תפקיד ראשי?

"לא, אני עדיין לא משחק בתפקיד ראש המאפיה. דרך אגב, גם לאורה לקחה חלק קטן בסרט כבת הזוג שלי".


יככב בסרט חדש. איציק זוהר והחברה לאורה (צילום: אלעד גוטמן)יככב בסרט חדש. איציק זוהר והחברה לאורה (צילום: אלעד גוטמן)


>קריירה חדשה לשמחה גואטה, כוכבת "הישרדות" ובתו של שדר הרדיו והח"כ לשעבר, יגאל גואטה, שתתחיל לשדר תוכנית יומית ב"רדיו חם אש 99.5" בחיפה והצפון. מטרת התוכנית: לעודד אנשים שנראים או מרגישים קצת שונים, חריגים, שנמצאים במבוי סתום, קצת מיואשים. בקיצור עידוד ושמחת חיים.


פוצחת בקריירה חדשה. שמחה גואטה (צילום מסך)פוצחת בקריירה חדשה. שמחה גואטה (צילום מסך)


>שני השבוע, הבכורה של ״גבעת חלפון אינה עונה״ בהבימה. כל הסלבריטאים והמוזמנים עומדים בסבלנות בתור הארוך, רק גיא מרוז חולף על פני כולם כאילו אין תור בעולם ובאולם ומקבל את הכרטיסים. שווה אייטם ביקורתי ל"אורלי וגיא", ממלמל אחד הממתינים. מרוז בחר שלא להעביר תגובה.

>הדוגמנית ואשת העסקים נטע אלחמיסטר הפכה בחמישי האחרון את ביתה בחיפה, המשותף לה ולכדורגלן רמי גרשון, לסט צילומים לטובת קמפיין הקיץ של רשת סקארה.


הפכו את דירתם לסט צילומים. נטע אלחמיסטר ורמי גרשון (צילום: דורי אהרון)הפכו את דירתם לסט צילומים. נטע אלחמיסטר ורמי גרשון (צילום: דורי אהרון)>דניאלה פיק לבשה בפסטיבל קאן שננעל אתמול ארבע שמלות ערב שעיצבה במיוחד עבורה חברתה הטובה לי גרבנאו.

 

דניאלה פיק לבושה בשמלה שעיצבה לה חברתה מעצבת האופנה לי גרבנאו (צילום: יחצ)דניאלה פיק לבושה בשמלה שעיצבה לה חברתה מעצבת האופנה לי גרבנאו (צילום: יחצ)

>שרון כידון ואביתר נשר ממשיכים לחגוג את הזוגיות המתרקמת וייסעו בשבועות לניו יורק.