תמי לנדסמן, מנכ"לית דיסני ישראל, אירחה בהקרנת טרום הבכורה של הסרט "אלאדין" החדש את מדובבות סרטי הנסיכות של דיסני בכל הזמנים: שלומית אהרון, נינט, רינת גבאי ומשי קלינשטיין. לנדסמן נכנסה לנעליו של ג'יני כאשר חברה לעמותת Make A Wish בישראל והעניקה לאייל בן ה–8.5 כרטיסי טיסה ללונדון וכניסה להצגה המבוקשת "אלאדין" בווסט אנד בלונדון.


מנכ"לית דיסני ישראל, תמי לנדסמן, נינט טייב והזוכה בכרטיסים ללונדון (צילום: רפי דלויה)מנכ"לית דיסני ישראל, תמי לנדסמן, נינט טייב והזוכה בכרטיסים ללונדון (צילום: רפי דלויה)

>באירוע רב־משתתפים שנערך בלונדון כיבדו בכירי ארגון world–ort, ארגון החינוך היהודי הגדול בעולם, את הזוג סר מוריס וליידי איירין האטר עבור תרומתם רבת־השנים לחינוך ילדים מסביב לעולם. במברכים: מנכ"ל הארגון אבי גנון, היו"ר דריו ורטהיין ונשיא הארגון העולמי ד"ר קונרד ג'איילס. בין המברכים גם ראש ממשלת אנגליה לשעבר טוני בלייר, שבסרטון ששלח במיוחד לאירוע הודה לבני הזוג עבור עשרות שנים של מסירות.


ג'איילס ושות (צילום: black ezra photography)ג'איילס ושות (צילום: black ezra photography)


>לצילומי הקמפיין של מותג תוסף הברזל ספאטון התייצבה לירון ויצמן, המשמשת כפרזנטורית של המותג זה ארבע עונות, אחרי שפינתה זמן בין החלפת החיתולים. ויצמן קפצה ליום צילומים סוער יחד עם טניסאית העבר וההריונית בהווה שחר פאר.


עונה רביעית שלה בתור פרזנטורית. לירון ויצמן (צילום: ערן לם)עונה רביעית שלה בתור פרזנטורית. לירון ויצמן (צילום: ערן לם)


FACTORY 54< השיקו בקניון TLV סניקרס במהדורה מוגבלת של FILA Disruptor. השכימו קום: גלית גוטמן, רומי פרנקל, אוריה עזרן, משי קלינשטיין, ג'וזי זירה, שירן סנדל, שי־לי שינדלר, אלינה לוי ורוסלנה רודינה.


רוסלנה רודינה ואלינה לוי. הגיעו עם אנרגיות חיוביות .(צילום: רן אביטל)רוסלנה רודינה ואלינה לוי. הגיעו עם אנרגיות חיוביות .(צילום: רן אביטל)


>אלפים נהרו בראשון האחרון לאמפי שוני למופע ההתרמה למען כפר נהר הירדן, שמארח ילדים חולי סרטן ומחלות קשות. הלהיבו את הקהל אהוד בנאי ועידן עמדי, במיוחד כשהעלו לשירי הסיום את מתנדבי שנת השירות שמפעילים אותו. צפו ונהנו יו"ר חבר הנאמנים ומי שהקים את הכפר חיים טופול, מנכ"ל כפר נהר הירדן, תא"ל במיל' יובל חלמיש, עמיר טוויג, מנהל קשרי קהילה וגיוס כספים, שיחד עם מאיה אברהמסקי ארגן את הערב המופלא.

 

היה שמח באמפי שוני תשאלו את חיים טופול ועידן עמדי. (צילום: עופר זיברשטיין)היה שמח באמפי שוני תשאלו את חיים טופול ועידן עמדי. (צילום: עופר זיברשטיין)