בין שלל האורחים שהגיעו אמש (רביעי) לחגיגה המטורפת שהפיקה מיכל הקטנה לניר ויצמן בעלה לכבוד יום הולדתו ה-40 ב"הקומה הרביעית" בתל אביב, שמנו לב ליפיפייה חדשה שתפסה את תשומת ליבנו. הגיע הזמן שתכירו מקרוב את בת הזוג החדשה של איש העסקים ואחיו של חתן השמחה, תמיר ויצמן. איש העסקים חשף אתמול לראשונה את החברה החדשה שלו לעיני המצלמות אחרי שהם כבר מסתבר צמודים חזק בארבעת החודשים האחרונים.


ירדן שטרית
זה השם, סטודנטית להנדסה ואדריכלות בשנקר ומתחזקת עסק פרטי בתור מניקוריסטית מקצועית. במקור בת ה- 25 מהצפון אך כיום מתגוררת בתל אביב וברפרוף זריז בחשבון האינסטגרם שלה אפשר להבין איך בקלות התאהב בה איש העסקים הידוע בן ה-48. כאמור ביום ההולדת של אחיו, מצא לנכון תמיר להציג את הזוגיות החדשה שלו ועל פי אלו שלקחו חלק באירוע, השניים נראים שמחים ומאושרים אחד לצד השנייה.


כבר לא רווק. תמיר ויצמן (צילום: אור גפן)כבר לא רווק. תמיר ויצמן (צילום: אור גפן)

כזכור האח הגדול לבית משפחת ויצמן מחזיק ברשימת אקסיות מאד מפורסמות דוגמת בוגרת האח הגדול עומר קינן, שפער הגילאים כזכור היה מה שגרם לפרידה בין השניים וגם כוכבת הישרדות וי איי פי, אלכסה דול. בת הזוג החדשה של ויצמן היא אמנם לא דוגמנית, אך לפי התמונות שלה זאת רק שאלה של זמן עד שתקבל הצעה לקמפיין לבגדי ים.


 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Yarden shitrit (@yardensh) on
הפעם זה יעבוד? תמיר ויצמן עם האקסית, עומר קינן (צילום: אור גפן)הפעם זה יעבוד? תמיר ויצמן עם האקסית, עומר קינן (צילום: אור גפן)