אחרי אירוע החינה של קותי סבג ומגי אזרזר שנערך בשבוע שעבר, אמש חגגו אגם רודברג וארוסה דור קובינר חינה מסורתית עם כל התפאורה הנלווית, התלבושות, תפריט מסורתי והרבה קולולולו. ביום שישי הקרוב תצעד רודברג לראשונה בשמלת כלה אל עבר חופה ותינשא לבן זוגה, איש העסקים אבל הדרך לחתונה רצופה באירועים מרגשים ואחרי שרודברג חגגה מסיבת רווקות בסוף השבוע בירושלים לצד חברותיה הטובות, אמש היא ובעלה לעתיד הזמינו בני משפחה, קולגות וחברים לאירוע חגיגי שנערך בהרצליה פיתוח.


הכי יפים. אגם רודברג ודור קובינר (צילום ועיצוב שיער: לירז אגם, איפור: דנה דנקנר)הכי יפים. אגם רודברג ודור קובינר (צילום ועיצוב שיער: לירז אגם, איפור: דנה דנקנר)

הכלה לעתיד החליפה לא פחות ולא יותר מארבעה לוקים שונים, בהם החליפה ארבע שמלות ומעצב השיער לירז אגם החליף לה בהתאם את התסרוקות. אם היו כל כך הרבה תלבושות בחינה אנחנו כבר יכולים לשעבר כי רודברג מתכננת שואו אמיתי ביום הגדול. 

מי שהייתה אמונה על העינטוזים והפעלת ריקודי הבטן של כלת האירוע היא בל אגם שדאגה לעשות שמח ברחבה. הגיעו לצהלולים כל החברים הטובים מהתעשייה ביניהם אורנה דץ, מיכל הקטנה, מאיה ורטהיימר, ירדן הראל, שי לי שניידר, חן אמסלם, ידידיה ויטל, דנה פרקש, שרון דוראני ואחרים.


לוק מספר שתיים. ואו! (צילום ועיצוב שיער: לירז אגם)לוק מספר שתיים. ואו! (צילום ועיצוב שיער: לירז אגם)