בצל הסכסוך העסקי של המסלסל הלאומי אייל גולן, עם מנהלו בני פרץ והסולחה שעליה הייתה אמונה החברה הטובה אופירה אסייג, יש עניין יותר חשוב שבוער על סדר היום: מתי תגיע כבר הצעת הנישואים המיוחלת של הזמר לזוגתו בחצי השנה האחרונה דניאל גרינברג.

הזוג המאוהב חזר זה עתה מחופשה שבקפריסין שם הם בילו בחתונה של חבר של הזמר יחד עם הוריה של גרינברג. הלוקיישן והנוכחים היו מצע מושלם לחתונת בזק אינטימית שלהם אז האם זה עשה לזוג חשק למסד את הקשר? גרינברג, הגיעה אתמול לאירוע השקת הקליניקה החדשה של ד"ר אירנה סנדלר וסיפרה: "טסנו לחתונה של חבר של אייל, היה ממש כיף. אני הרבה בחתונות, זה תמיד כיף לראות חתן וכלה. יום יבוא וגם אני אהיה תחת החופה, אבל כל דבר בזמן שלו".


"כל דבר בזמן שלו" דניאל גרינברג (צילומים: אור גפן)"כל דבר בזמן שלו" דניאל גרינברג (צילומים: אור גפן)

כזכור בראיון שהעניק הזמר ברדיו הוא חשף כי שינה את דעתו בנוגע לחתונה שנייה לה התנגד בעבר ואמר "נבר סיי נבר, כשאתה מכיר מישהי שעושה לך טוב ומרימה אותך למעלה, מקבלים תובנות אחרות על החיים". עוד התייצבו להתמרח ולקבל ידע על אנטי אייג'ינג, החברה הטובה של אייל מרינה קבישר, סנדרה רינגלר, אירה דולפין וקסניה טרנטול.


תופסות שמש. אירה דולפין, קסניה טרנטול, סנדרה רינגלר, דניאל גרינברג, מרינה קבישרתופסות שמש. אירה דולפין, קסניה טרנטול, סנדרה רינגלר, דניאל גרינברג, מרינה קבישר

חמודים. אייל גולן ודניאל גרינברג (צילום עצמי, אינסטגרם)חמודים. אייל גולן ודניאל גרינברג (צילום עצמי, אינסטגרם)