מרגע שקיבלה את אחת מהצעות נישואים הכי מרגשות מבן זוגה המפורסם, שרית פולק ארוסתו הטרייה של סטטיק, לירז רוסו מתחילה ליהנות מהתהילה. בעוד בן אלתבורי מחליף בנות זוג, החצי השני שלו נערך לקראת החתונה הגדולה שלו עם בחירת ליבו שרית פולק, שלא זכתה עד כה לאור הזרקורים, עד לרגע ההצעה המיוחלת.

אמש היא צעדה לראשונה על המסלול כשנבחרה לסגור את תצוגת האופנה של המעצבת בר משיח למותג "משייה". פולק שהגיעה לתצוגה היישר מסט הצילומים של סטטיק ובן אל שנערך בפתח תקווה, היא סיפרה כי השניים מצלמים את הקליפ החדש שלהם, וזה כנראה הולך להיות הדבר הבא שישבור את הרשת.


הורסת. שרית פולק (צילום: ענבל מרמרי)הורסת. שרית פולק (צילום: ענבל מרמרי)

אז מה קורה עם הארגונים לחתונה המדוברת? מסתבר שכרגע יש התלבטות מאוד גדולה לגבי מיקום החתונה והשניים טרם החליטו היכן היא תערך, האם בצפון הארץ שם מתגוררים בני משפחותיהם או במרכז הארז, היכן שנמצאים כל החברים.

אל האירוע של המעצבת הצעירה הגיעו גם נטלי דדון שהספיקה להתאושש מחגיגות יום הולדתה, קסניה טרנטול שנחתה הישר מברצלונה, ירדן הראל, טיטי אינאו, שי מיקה ואחרים.


יפות. קסניה טרנטול, שי מיקה וטיטי איינאו (צילומים: אביב חופי)יפות. קסניה טרנטול, שי מיקה וטיטי איינאו (צילומים: אביב חופי)

התאוששה. נטלי דדוןהתאוששה. נטלי דדון

תמיד מדוייקת. ירדן הראלתמיד מדוייקת. ירדן הראל