כבר שבועיים שהריאליטי חובק עולם "המרוץ למיליון" מככב על המסך שלכם ובטח כבר הספקתם להכיר ולהתאהב בזוגות החדשים. ביום שישי האחרון, הגיעו מקבץ מכובד מצמדים לאירוע ההשקה הראשון שלהם, כך שאריאל וקארין, רן ובן, יהודית וזוהר, אייל וסידואוראל וניסים התייצבו בתערוכת הלגו הבינלאומית בחולון, שם פגשו את המנחה רון שחר וכוכבים אחרים מהתעשייה: שירי מימון, ליהיא גרינר, אירה דולפין, יהודית ושימי תבורי, קובי מחט ואחרים.

מי שהצליחה לתפוס את תשומת לב המבקרים והמצלמות היא דווקא אוראל אלימלך בת ה-29 מקריית מלאכי, המתמודדת עם אחיה הקטן ניסים בן ה-26 על הפרס הגדול. אלימלך הציגה גזרה חדשה וחטובה ונראה שהתקופה במרוץ והתהילה שבאה בעקבותיה עשתה לה רק טוב, כי מאז שחזרה ארצה, היא השילה כעשרה קילוגרמים ממשקלה!


על תקן המצחיקים. אוראל וניסים (צילום: מיכה לבוטון)על תקן המצחיקים. אוראל וניסים (צילום: מיכה לבוטון)

איך היא עשתה את זה אתם שואלים? אלימלך סיפרה ל-TMI כי במהלך הצילומים היא ירדה כמעט 7 קילוגרם, אבל כשחזרה "השלימה את החסר" עם כל המטעמים שפנטזה עליהם במהלך כל המשימות המתישות ומבלי ששמה לב, תוך חודשיים העלתה חזרה את כל המשקל שהורידה. אלימלך התעשתה ונכנסה למשטר של כושר ואכילה נכונה, כדי להיות מוכנה לרגעי התהילה ולעדשות המצלמה והיא אכן צלחה במשימה. נכון שהיא נראית נהדר? 


הורסת. עם בנה (צילום פרטי)הורסת. עם בנה (צילום פרטי)

קורעים. אוראל וניסים (צילומים: אביב חופי)קורעים. אוראל וניסים (צילומים: אביב חופי)

גם הם כאן!  אריאל וקאריןגם הם כאן! אריאל וקארין

מעניין על מה הם מקשקשים. רון שחר וליהיא גרינרמעניין על מה הם מקשקשים. רון שחר וליהיא גרינר

והלוק הבלתי נשכח של יהודית ושימי תבוריוהלוק הבלתי נשכח של יהודית ושימי תבורי

פינו את שישי בבוקר. יהודית וזוהרפינו את שישי בבוקר. יהודית וזוהר