התמזל מזלכם פעם ופגשתם את הסלב האהוב עליכם באמצע הרחוב והוא הסכים להצטלם אתכם בסלפי מרגש? כיף לכם! אבל עם כמה שישראל קטנה, הרבה אנשים עדיין לא הצליחו לפגוש את הכוכב האהוב עליהם. המעריצים של שיר אלמליח, רותם כהן, שלומי קוריאט, פיטר רוט, אורין ג'ולי, ואסי ישראלוף קיבלו אתמול זכות מיוחדת: גם לפגוש את הכוכב האהוב עליהם וגם לתת תרומה למטרה טובה.

אתמול, הגיעו לא מעט כוכבים ישראליים לסניף ACE בתל אביב, בכדי לקחת חלק במיזם "הסלפי של אפי" להעלאת המודעות לתסמונת אספרגר וגיוס תרומות. במסגרת הפרוייקט הציעו הסלבריטאים לקהל הרחב תמונת סלפי תמורת תרומה צנועה, כאשר כל ההכנסות תרומה לעמותת אפי אספרגר.


יש חגיגה. פיטר רוט, רותם כהן, אסי ישראלוף, שיר אלמליח,אורי יצחקי, שלומי קוריאט (צילומים: רוני דלאומי)יש חגיגה. פיטר רוט, רותם כהן, אסי ישראלוף, שיר אלמליח,אורי יצחקי, שלומי קוריאט (צילומים: רוני דלאומי)

שיא התרומות היה כשמעריצה של הזמר רותם כהן הגיע עם הילדים שלה ושילמה 200 שקלים עבור סלפי עם הכוכב שלה. סכום זהה קיבל אסי ישראלוף ממעריץ שלו שמלווה את הקריירה שלו עוד מימיו הראשונים עם "שלישיית מה קשור". במסגרת האירוע נתרמו מעל ל8000 ש"ח עבור העמותה.


מעריץ קטן. שיר אלמליחמעריץ קטן. שיר אלמליח

נותן תרומה בעצמו. אסי ישראלוףנותן תרומה בעצמו. אסי ישראלוף

שלומי קוריאט ורותם כהןשלומי קוריאט ורותם כהן