עדן בן זקן היא סופרסטאר של ממש! למרות הגודל הקטנטן של מדינת ישראל, הזמרת ומלכת השושנים מצאה את עצמה מג'נגלת בין שני אירועים בעזרת מסוק פרטי! ביום שישי האחרון נערכה הקרנת הבכורה של סרט הפסטיגל בסינמה סיטי יחד עם כל הקאסט העשיר של "פליי פסטיגל" שיככבו בחנוכה הקרוב על הבמה.


עדן ושוקי (צילום: אור גפן)עדן ושוקי (צילום: אור גפן)

עדן בן זקן שתשתתף השנה לראשונה בפסטיגל הגיעה מלווה בבעלה שוקי ביטון אך נאלצה להפסיד את סוף האירוע מאחר וההשקה נפלה בדיוק על מועד הופעה גדולה שלה באילת שנקבעה מבעוד מועד. בן זקן לא וויתרה על אף מאורע ואחרי שחייכה לעדשות המצלמה, יצאה מהמקום שהיא מותירה שם את בעלה ביטון כנציג מטעמה ועפה לאילת- תרתי משמע.אורחי הסינמה סיטי גלילות הופתעו לראות ולשמוע מסוק שנחת במיוחד במרכזה של החנייה הידועה של המקום לאחר שזה קיבל אישור מיוחד וחריג. תוך שניות עלתה עליו הזמרת המצליחה והתעופפה לה במהירות כבר בתחילת ההקרנה לעיר הדרומית באילת לתחילת הופעתה. הוליווד זה כאן.


סופרסטאר. עדן בן זקן (צילומים: אור גפן)סופרסטאר. עדן בן זקן (צילומים: אור גפן)

זכרה לחגור חגורה?זכרה לחגור חגורה?

עוד נכחו באירוע, אורח הכבוד צביקה פיק שנמנע עד כה מלהיראות באירועים חברתיים גדולים אך הגיע להשקת הפסטיגל בכיכובו. המאסטרו עלה לבמה וניגן בפסנתר לצד כל הכוכבים הגדולים של מופע חנוכה הקרוב כאילו מעולם לא עזב אותנו, נועה קירל, איתי לוי, יהונתן מרגי, אליאנה תדהר ואחרים.


שובו של המאסטרושובו של המאסטרו

שיאן השכר. איתי לוישיאן השכר. איתי לוי

התחמקה מתמונה עם מרגי. נועה קירלהתחמקה מתמונה עם מרגי. נועה קירל