השחקנית פליסיטי הופמן שמוכרת לכם מהסדרה "עקרות בית נואשות" לא מצלמת תפקיד חדש כאסירה בבית הכלא, אלא נאסרה למשך שבועיים לאחר הרשעתה בפרשת הקולג'. בתמונות שפורסמו אתמול (שלישי) נראתה הופמן בסרבל ירוק וכובע לבן בעת ביקור של בני משפחתה, הבעל ויליאם ה. מייסי ובתה סופיה בבית הסוהר "דבלין" שבקליפורניה.הופמן נקלעה לסיטואציה מהסרטים בהם היא רגילה לככב, לאחר שנמצא כי שילמה ליועצת הקבלה כ-15 אלף דולרים על מנת לזייף את תוצאות בחינת ה-SAT , המקבילה לפסיכומטרי אצלנו, עבור בתה. הכוכבת הודתה באשמה בקשירת קשר לפרשה ונשלחה למאסר של 14 ימים מאחורי סורג ובריח, אך תרצה רק 13 ימים לאחר שניקו לה את יום המעצר.


עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייקבית הסוהר "דבלין" הוא כלא לנשים בלבד ונחשב ידידותי יחסית ובעל רמת אבטחה נמוכה, הופמן ביקשה לרצות את מאסרה שם בעקבות הקרבה לביתה בלוס אנג'לס ובית המשפט נענה לבקשה. השחקנית המפורסמת היא לא היחידה שהסתבכה בפרשה ומלבדה גם השחקנית לורי לוקלין, כוכבת "צער גידול בנות" מואשמת בקשר לפרשה וככל הנראה תסגור עסקת טיעון.


פליסיטי הופמן בימים טובים יותר (צילום: Frazer Harrison/Getty Images)פליסיטי הופמן בימים טובים יותר (צילום: Frazer Harrison/Getty Images)

 לורי לוקלין כוכבת "צער גידול בנות" בבית המשפט (צילום: ׂ)Getty images/JOSEPH PREZIOSO לורי לוקלין כוכבת "צער גידול בנות" בבית המשפט (צילום: ׂ)Getty images/JOSEPH PREZIOSO