לפני שלושה שבועות חזרה אלינה לוי מצילומי "הישרדות VIP" שנערכו בפיליפינים במראה כחוש ורזה, לאחר שלטענתה הורעבה במשך שבועות על האי, כשבתפריט שלה קוקוס ואורז בלבד. שבוע ימים אחרי שהתאחדה עם ארוסה וחזרה לשגרת חייה בארץ חשפה כוכבת 'האח הגדול' בפוסט אמיץ ברשתות שהיא לא עמדה בשלל הפיתויים הקולינריים והעלתה שבעה קילוגרמים בשבעה ימים, שזה בחישוב מהיר קילו ליום.


עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

מימין: אלינה לוי אחרי העליה במשקל, משמאל: אלינה לוי רזה מאי פעם (צילום: אביב חופי)ימימין: אלינה לוי אחרי העליה במשקל, משמאל: אלינה לוי רזה מאי פעם (צילום: אביב חופי)י

לוי סיפרה שהיא דווקא ממש אוהבת את העלייה במשקל ושהיא אוהבת את הגוף שלה ללא תנאים. שאפו. בשישי האחרון התייצבה לוי עם ארוסה דור פרי בהשקת העונה החדשה של "קסם אישי" בכיכובו של הקוסם חזי דין שעולה ביום שלישי בערוץ קשת 12, והשיקה את הלוק החדש ובהחלט יותר מחמיא לה. שם פגשה את הלן בארי, אשתו ההריונית של חזי דין.

חזי דין ואשתו הלן בארי ההריונית (צילום: אביב חופי)חזי דין ואשתו הלן בארי ההריונית (צילום: אביב חופי)

הגיעו לפרגן גם הזמר והמאורס הטרי מושיק עפיה נטול בת הזוג, בר זומר ובעלה אביב כהן, דנה זרמון ובעלה גיא ביטון, שני קליין שחזרה לאחרונה לשוק הפנויים פנויות, השחקן משה אשכנזי, ננסי ברנדס, לירון רביבו ואחיותיה סתיו סטרשקו ובן זוגה עמית גיל ואחרים.


בר זומר ואביב כהן מפרגנים לדין (צילום: אביב חופי)בר זומר ואביב כהן מפרגנים לדין (צילום: אביב חופי)
בן זיני וטיילור הגיעו לפרגן (צילום: אביב חופי)בן זיני וטיילור הגיעו לפרגן (צילום: אביב חופי)

מושיק עפיה (צילום: אביב חופי)מושיק עפיה (צילום: אביב חופי)
גם לירון רביבו הייתה שם (צילום: אביב חופי)גם לירון רביבו הייתה שם (צילום: אביב חופי)