כל מי שהגיע אמש (שלישי) לבילוי בסינמה סיטי גלילות לצפות בהקרנת סרט חדש, זכה לראות בלייב את הסרט הטוב של השנה. כמה מנשות הביצה הלוהטות ביותר התקבצו במקום אחד כשהן לבושות בפיג'מות ומפה היישר למיטה.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק


שביט ויזל, דנית גרינבר ומור סילבר במסיבת פיג'מות (צילום: אביב חופי)שביט ויזל, דנית גרינבר ומור סילבר במסיבת פיג'מות (צילום: אביב חופי)

נטלי דדון, מור סילבר, בר זומר, שביט ויזל, דנה זרמון שעלו על פיג'מות של "אינטימה" והגיעו לצפות בהקרנה פרטית לסרט הישראלי "בשורות טובות" בכיכובה של נלי תגר. ביניהן בלטה דנית גרינברג הגרושה הטרייה, שנפרדה מבעלה אליאב אוזן לפני כארבעה חודשים בגירושים מלוכלכים, שכללו חילופי האשמות קשים אחד כלפיי השנייה. כעת מסתבר שהיא נותרה עם צלקת גדולה והיא גם לא חוששת לדבר עליה בגלוי. תתפלאו לשמוע שלא מהגירושים או הפרידה מאליאב, אלא צלקת שנותרה לה דווקא מהריאליטי "האח הגדול".


דנית גרינברג (צילום: אביב חופי)דנית גרינברג (צילום: אביב חופי)

רק חסרות הכריות (צילום: אביב חופי)רק חסרות הכריות (צילום: אביב חופי)

אמנם חלפו חמש שנים מאז יצאה גרינברג מדלתות האח הגדול וזה מספיק זמן להתאושש, אבל כשנשאלה על העונה החדשה של האח הגדול שתעלה בעוד שבועיים למסך, סיפרה כי היא מתקשה לצפות בפורומואים או לשמוע את המנגינה הידועה של הריאליטי הפופולרי, כי זה מעורר בה חרדות. כשנשאלה האם היא מצטערת שנכנסה לבית, כי הרי בזכות הריאליטי היא הכירה את בעלה לשעבר, השיבה ש"היא לא מצטערת על שום דבר".


נהנות מהסרט (צילום: אביב חופי)נהנות מהסרט (צילום: אביב חופי)

מור סילבר, דנה זרמון ובר זומר (צילום: אביב חופי)מור סילבר, דנה זרמון ובר זומר (צילום: אביב חופי)

נטלי דדון (צילום: אביב חופי)נטלי דדון (צילום: אביב חופי)

דנה זרמון (צילום: אביב חופי)דנה זרמון (צילום: אביב חופי)

בר זומר (צילום: אביב חופי)בר זומר (צילום: אביב חופי)