הלם בתעשייה, כל הסלבס המובילים בתעשייה התייצבו בסוף השבוע האחרון לאירוע השקה בחינם, ללא אף תמורה. זה לא חדש לכם שסלבס מוזמנים לאירועי השקות ובעד הנוכחות שלהם במקום ותמונה מול עדשות הפפראצי לטובת מדורי הבידור, הם מכניסים סכומי כסף לא קטנים לכיסם. לרוב זה מגיע תמורת תשלום של אלפי שקלים כנגד חשבונית (ברוב המקרים), לעיתים זה מתורגם למתנות חינם יקרות ערך או שהם עושים זאת במסגרת מחויבות שלהם לקמפיין.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק


איתי לוי ועדן בן זקן (צילום: אמיר מאירי)איתי לוי ועדן בן זקן (צילום: אמיר מאירי)

רק שאירוע אחד של חברת האופנה "לי קופר" הצליח להוציא מהבית את מיטב הסלבס, ללא שום דרישה לתמורה כספית או אחרת. הסיבה? הזמר איתי לוי, פרזנטור המותג שחשף קולקציית קפסולה לגברים של פריטים שהוא עיצב בעצמו והצליח למשוך אחריו את החברים הטובים. למרות שכל החברים הטובים הגיעו לפרגן, מי שבלטה בהעדרה הייתה שותפתו לקמפיין, ארוסתו לשעבר, הדר חיון. מזל שיש חברים טובים שהגיעו לפרגן, ביניהם בלטו הקולגות שלו לכוכב הבא לאירוויזיון, סטטיק ובן אל שלא תראו אותם מגיעים לאירועי השקות מסחריים, בלט גם המנטור והמנהל של לוי, אייל גולן שהגיע עם ארוסתו דניאל גרינברג.


אייל גולן וארוסתו דניאל גרינברג (צילום: אמיר מאירי)אייל גולן וארוסתו דניאל גרינברג (צילום: אמיר מאירי)

במקום פגש את אירית רחמים והשלישייה נכנסו לשיחה צפופה על החתונה שתערך ב12.3 במלון "דייוויד אינטרקונטיננטל". עוד נראו מאיה בוסקילה, בעלה עוזי והילד לני, רגע אחרי שהתחדשו בקעקועים משותפים. גם אביבה תבורי הגיעה לפרגן והזמינה לארוחת ערב שישי אצלה בביתה במגדלי היוקרה את בנה בן אל, את החצי השני שלו סטטיק וארוסתו שרית ואת הבסטי החדש שלהם, הזמר איתי לוי. גם חברתו הטובה מ"ליאם הפקות", נסרין קדרי הגיעה, ליהיא גרינר שמצאה מה ללבוש למרות שהתלוננה בשבוע שעבר כי אין לה בגדים בעקבות הלידה והחברה הטובה נעמה קסרי, עדן בן זקן, נופר סלמאן וחברי הפרויקט של רביבו, רם בן מנחם, ניר בן מנחם ואלירן צור.


אירית רחמים (צילום: אמיר מאירי)אירית רחמים (צילום: אמיר מאירי)

בן אל ואמא אביבה תבורי (צילום: אמיר מאירי)בן אל ואמא אביבה תבורי (צילום: אמיר מאירי)

דנים בפרטי החתונה (צילום: אמיר מאירי)דנים בפרטי החתונה (צילום: אמיר מאירי)

סטטיק ובן אל (צילום: אמיר מאירי)סטטיק ובן אל (צילום: אמיר מאירי)

נסרין קדרי (צילום: אמיר מאירי)נסרין קדרי (צילום: אמיר מאירי)

מאיה, עוזי ולני (צילום: אמיר מאירי)מאיה, עוזי ולני (צילום: אמיר מאירי)

איתי לוי והפרויקט של רביבו (צילום: אמיר מאירי)איתי לוי והפרויקט של רביבו (צילום: אמיר מאירי)

ליהיא גרינר ונעמה קסרי מעדיפות סלפי (צילום: אמיר מאירי)ליהיא גרינר ונעמה קסרי מעדיפות סלפי (צילום: אמיר מאירי)

נופר סלמאן (צילום: אמיר מאירי)נופר סלמאן (צילום: אמיר מאירי)