הנשיקה הכי ארוכהההה
מיכל הקטנה ויצמן ובעלה ניר, המצפים בימים אלה לילד חמישי, החליטו לתעד מקרוב, יש שיאמרו קרוב מדי,  את נשיקת החצות שלהם. במערכת TMI לא פספסו את הנשיקה, כי איך אפשר? וזיכו את הקטנה ובן זוגה בתואר "הנשיקה הכי ארוכה".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by מיכל הקטנה (@michalhaktana) on

הנשיקה הכי "מה נשמע?!"
אסי עזר ואלברט אסקולה החליטו להיות מקוריים, למרות שלטענת הספרדי "ככה אנחנו עושים", והכינו הקדמה מיוחדת לנשיקת הסילבסטר הביתית שלהם. אז מה, נשמע?

6119102169001

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

הנשיקה הכי צנועה
גל גדות יודעת שהיא ה-כוכבת שמייצגת את ישראל בכבוד מעבר לים ומחובתה לשמור על פאסון, לכן זה לא מפתיע שהיא בחרה דווקא בנשיקת לחי שהעניק לה בעלה, אבי בנותיה ושותפה לחברת ההפקות החדשה, ירון ורסנו

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot) on

הנשיקה הכי בימתית
סטטיק ובן אל תבורי הופיעו אמש במסיבה והיו על הבמה בזמן הספירה לאחור, מה שלא הפריע למאורס הטרי להתכופף לעבר המיועדת, שרית פולק, ולהדביק לה נשיקת חצות גדולה מול כל הקהל המריע, שכלל את הדוגמניות נטע אלחמיסטר ובר זומר.
 

סטטיק ושרית פולק בנשיקת חצות (צילום: אינסטגרם)סטטיק ושרית פולק בנשיקת חצות (צילום: אינסטגרם)

הנשיקה הכי חתונה 
ולא סתם חתונה, כי אם חתונה ממבט ראשון עונה שנייה! כן, מסתבר שבזמן שקצת שכחנו מהם, הם דאגו להזכיר לנו שהם קיימים והתאחדו לכבוד השנה החדשה ב"קפה פופולר" בתל אביב. יוגב אלקיים (אקס בת אל) עם החברה תום בן מנשה, ליאור לביא (אקס שרונה) עם החברה עדן שחר ודודו כהן (אקס צוקית) שהיה מספיק גבר לבוא בתור גלגל חמישי ואפילו לצלם את הנשיקה של יוגב ולשאול "מה איתי?".

מה איתו באמת? דודו כהן מצלם את הנשיקה של יוגב אלקיים (צילום: אינסטגרם)מה איתו באמת? דודו כהן מצלם את הנשיקה של יוגב אלקיים (צילום: אינסטגרם)

הנשיקה הכי משודכת
עוד מאורסת טרייה היא טהוניה רובל, שהראתה לנו איזו אהבה יכולה לצאת משידוך כדת משה וכדין. הדוגמנית וארוסה, יניב בן משה, שהכירו בשידוך של רב, תיעדו את נשיקת הסילבסטר ורובל אפילו הוסיפה כיתוב בו היא כינתה את בן זוגה "המתנה של חיי". תגידו, הרב מרשה לחגוג חג נוצרי? לא חשוב, העיקר האהבה.

טהוניה רובל והארוס יניב בן משה (צילום: אינסטגרם)טהוניה רובל והארוס יניב בן משה (צילום: אינסטגרם)

הנשיקה הכי מקדימה את זמנה
אין כמו בר רפאלי. היא תמיד בטופ ותמיד ראשונה! לכן היא הקדימה את כולם בשלושה ימים ושיתפה את תמונת הנשיקה עם בעלה ואבי בנותיה והבן שבדרך, עדי עזרא, כבר בתחילת השבוע. או שזה גם לא היה מתוכנן? 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bar Refaeli (@barrefaeli) on

הנשיקה הכי מדבקת
הזמרת שירי מימון, שרק בשבוע שעבר גילתה כי היא וילדיה חולים בשפעת החזירים, החליטה השנה להקדיש לעוקבים שלה את הנשיקה הראשונה של השנה החדשה. אז תודה שירי, קבלי אחת בחזרה. ומקווים שאת כבר בריאה (ושזה לא מדבק דרך אפליקציה).

שירי מימון בנשיקה לאומה (צילום: אינטסגרם)שירי מימון בנשיקה לאומה (צילום: אינטסגרם)

הנשיקה הכי מתוקה
השורדת ואשת הטיפולים הקוסמטיים נעמה קסרי בחרה לחלוק את נשיקת הסילבסטר שלה עם לא אחרת מאשר בתה הקטנה מיכאלה, שגם חוגגת היום (רביעי) חצי שנה להיוולדה. מזל טוב!

לתת לה ביס! נעמה קסרי ובתה מיכאלה (צילום: אינסטגרם)לתת לה ביס! נעמה קסרי ובתה מיכאלה (צילום: אינסטגרם)

הנשיקה הכי אפלטונית
טיטי איינאו צילמה את השנה המתחלפת בזמן מסיבה של "ITM מודלס" עם חבריה לסוכנות הדוגמנות, ואת הנשיקה היא הפריחה באוויר עם לא אחר מאשר און רפאלי, שכנראה שלח את הנשיקה שלו לחברתו הכוכבת ההוליוודית היילי סטיינפלד, או שיש משהו שאנחנו לא יודעים? 

היילי רואה? טיטי איינאו ואון רפאלי (צילום: אינטסגרם)היילי רואה? טיטי איינאו ואון רפאלי (צילום: אינטסגרם)

הנשיקה הכי מפתיעה
הזמר איתי לוי, שלא מכבר ביטל את אירוסיו להדר חיון, בחר להקדיש את הנשיקה שלו ל... תופים ודרבוקות... אייל גולן! במערכת TMI מפרגנים לבחירה וכל הכבוד לדניאל גרינברג, שהסכימה לחלוק את בן זוגה עם בן טיפוחיו. שתהיה לכם שנת פרגון ואהבה. 

איתי עם הגולן! איתי לוי מקדיש נשיקה לאייל גולן (צילום: אינסטגרם)איתי עם הגולן! איתי לוי מקדיש נשיקה לאייל גולן (צילום: אינסטגרם)