האם חזון אחרית הימים הגיע? תשאלו את בני משפחת ברקוביץ' שלרגע אחד הניחו את משקעי העבר מאחור והפכו שוב למשפחה מלוכדת. המגיש אייל ברקוביץ' וגרושתו טלי התאחדו אמש (שלישי) לטובת הבת לי, זה קרה באירוע הפתיחה של חנות הקונספט של "גולף אנד קו" בחוצות חיפה.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

איחוד משפחתי מרגש (צילום: משה מעוז)איחוד משפחתי מרגש (צילום: משה מעוז)

הסיבה לליכוד המשפחתי המרגש היא שבתם צפויה לפתוח בשבוע הבא עסק חדש, מכון כושר לכל המעוניינים להתחטב, וההורים האוהבים והאקסים המיתולוגיים התייצבו לעזור לה בבחירת הפריטים. כזכור, טלי ואייל שפצחו בזוגיות עוד בימי התיכון נישאו והביאו יחד לעולם שלושה ילדים. הנישואים עלו על שרטון כשברקוביץ' ניהל רומן עם השכנה שני פיסו והביא איתה ילד לעולם.
לי ברקוביץ'. עפה על החיים (צילום: משה מעוז)לי ברקוביץ'. עפה על החיים (צילום: משה מעוז)

בראיון שהעניק ברקוביץ' החודש, חשף באומץ כי הוא וטלי עברו גירושים קשים, שהוא מצטער שהוא לא שיתף אותה ברומן ואלמלא הקשר עם שני, הוא לא היה נפרד מטלי באותו זמן. אמש הם התאחדו שוב, לטובת האהבה הגדולה לבתם לי, שכיכבה בעונה האחרונה של "גולסטאר" ושיתפה שם כי לעולם לא תסלח לאביה עם בגידתו באמה, אך למרות הקשיים הם נראו לרגע אחד כאילו מעולם לא נפרדו. אז רגע לפני שאתם בונים על טלנובלה דביקה וקאמבק מרגש, טלי מנהלת זוגיות טרייה ואייל כזכור נמצא בזוגיות עם שרון כהן.

עם שרית פולק, ארוסתו של סטטיק (צילום: משה מעוז)עם שרית פולק, ארוסתו של סטטיק (צילום: משה מעוז)
סטטיק בכחול והיא בורוד (צילום: משה מעוז)סטטיק בכחול והיא בורוד (צילום: משה מעוז)