אין ספק שדוגמנית יפיפייה היא דמות מעוררת עניין לגברים הפנויים בבית "האח הגדול" ורומן אפשרי בבית המצולם 24/7 יפנה לדיירים את הזרקור בדקות התהילה של התכנית ובסיכויי הקבלה לבית. דיירת "האח הגדול", מישל מיכייב בת ה-21 סיפרה בתעודת הזהות שהוצגה בכניסתה לבית, כי היא רווקה ו"מחפשת גבר שיקח אחריות, יהיה חכם ויראה טוב ועדיף שלא יהיה רוסי".

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

אז מסתבר שמיכייב לא באמת חיפשה וכנראה הגבר האולטימטיבי בעיניה הוא הגבר שחיכה לה בבית. תכירו את אור סבטייה בן ה-25, אלוף ישראל ושיאן ישראל בשחייה ובזמנו הפנוי מדגמן בגדי ים. נראה שהרבה במשותף ביניהם כיוון שהדוגמנית שיתפה שגם היא החלה לשחות בגיל ארבע ושהיא מתפרנסת מדוגמנות ו"לפי התעודות" היא גם מצילה. 

מישל מיכייב ואור סבטייה (צילום: אינסטגרם אור סבטייה)מישל מיכייב ואור סבטייה (צילום: אינסטגרם אור סבטייה)

מיכייב יצאה אתמול (מוצ"ש) מבית "האח הגדול" והפכה לדיירת הראשונה שיצאה מהבית, לאחר שבשבוע שעבר אורן חזן בחר להציל את אדם אליוף מהדחה. הדוגמנית לא הייתה מלכתחילה ברשימת ההדחה, אך רות אלבז שקיבלה את הכוח להוציא דייר אחד מהרשימה ולהכניס אחר, בחרה להוציא את חברה הטוב ניר אבישי כהן ולהכניס את מיכייב במקומו. אין ספק שזה שמיכייב לא הייתה חלק מהמשחק ההורמונלי בבית, כנראה עשה את שלו וצופי התכנית בחרו להוציא אותה לזרועותיו של החבר. 

חזרה לזרועותיו (צילום: אינסטגרם אור סבטייה)חזרה לזרועותיו (צילום: אינסטגרם אור סבטייה)

כזכור, מיכייב יצאה בעבר עם כוכב ריאליטי אחר, שנכח באותו הבית בדיוק בשנה שעברה, תומר רוטשילד, שנקלע לתקרית אלימה עם אלי זרקה ויצא מהבית לפי החלטתו של "האח הגדול". מיכייב למדה את הטריק מרוטשילד שגם החליט להסתיר את הזוגיות עם הדוגמנית ולהציג את עצמו כרווק נחשק. פחות עבד לה. 

אלוף ישראל (צילום: אינסטגרם אור סבטייה)אלוף ישראל (צילום: אינסטגרם אור סבטייה)