רק לפני כמה ימים הודחה מבית "האח הגדול", שם בילתה את החודש האחרון, ואתמול (רביעי) עברה רות אלבז תאונת דרכים קשה בכביש מהיר כשהיא רוכבת על האופנוע שלה. אלבז פונתה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים "קפלן" ברחובות.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

הדיירת לשעבר בת ה-31, שרק לאחרונה חזרה לחיים האמיתיים אחרי שהודחה, הייתה מעורבת בתאונת דרכים לא פשוטה בכביש 4, כשרכב סטה ימינה מהנתיב ופגע בה, תוך כדי שהיא רוכבת על האופנוע שלה. אלבז בלמה בפתאומיות ואיבדה שליטה על האופנוע, כך לפי עדי ראייה.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ruth elbaz (@ruth_elbaz) on

בעזרתם של עדי ראייה שנכחו באזור בזמן התאונה, אלבז פונתה באמבולנס לקבלת טיפול רפואי בבית החולים "קפלן". לאחר סדרת בדיקות, נמצא כי אלבז סובלת ממכות יבשות בלבד. נראה שהמזל לא מאיר פנים לאלבז בשבוע האחרון לאחר שרק לפני יומיים קראתם ב-TMI כי ביטלה כמה ראיונות לאחר שחשה לא בטוב. האם אלבז עדיין מוכת טראומה ממה שחוותה בבית האח הגדול?

למי שלא הספיק להכיר אותה בבית "האח הגדול", אלבז היא תסריטאית ואשת תקשורת, רווקה, כיום מגדירה את עצמה כתל אביבית ושמאלנית, אבל בילדותה נקראה רותי וגדלה בבית דתי, מרוקאי.

רות מסרה בתגובה: "אכן החלקתי על הכביש  ונלקחתי למיון לבדיקות שגרתיות והכל בסדר, תודה לכולם על הדאגה, אני כבר מתלוצצת עם רפואיי".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ruth elbaz (@ruth_elbaz) on