עדי הימלבלוי ילדה לפני כארבעה חודשים את בנה השני, ברי, אח קטן לליאו בן ה-4, חזרה לגזרתה מהר מאוד ועכשיו היא גם חזרה לעבודה בקמפיין ראשון מאז הלידה וסערת ההלבשה התחתונה. הדוגמנית הגיעה היום (שני) לצילומים עבור "Care Laser" וכמו תמיד גרמה לעדשת המצלמה להתאהב בה.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

עדי הימלבלוי (צילום: אור גפן)עדי הימלבלוי (צילום: אור גפן)

במהלך הצילומים, מערכת TMI גילתה כי הימלבלוי תחגוג את הולנטיין דיי בחופשה ללא בן זוגה, נדב פלד, ותשאיר גם את הילדים ברי וליאו בבית בסוף השבוע הקרוב, ולמרות שרצתה קצת ליהנות מזמן לעצמה, החליטה לא לקחת סיכונים וויתרה על טיול בעולם, בזמן שנגיף הקורונה שולח את חיידקיו לכל עבר ולבלות בחופשה כחול לבן בעיר הדרומית אילת. לכל המודאגים, את יום האהבה הבינלאומי תחגוג הדוגמנית עם בעלה במוצ"ש, ברגע שתחזור מהבטן גב הפרטי שלה. 

קמפיין ראשון מאז הלידה (צילום: אור גפן)קמפיין ראשון מאז הלידה (צילום: אור גפן)

כזכור, הדוגמנית עוררה סערה כשהסבירה לעוקביה ברשתות החברתיות למה לא נבחרה לדגמן לעונה נוספת עבור רשת הלבשה תחתונה וטענה כי רף הציפיות לא אנושי לאישה שמתאוששת מלידה. ההסבר שלה גרם לסיון קליין, הפרזנטורית שאותה החליפה הימלבלוי, לצאת גם היא כנגד התנהלות החברה ורוסלנה רודינה, הפרזנטורית הנוכחית שנקלעה לסיטואציה על לא עוול בכפה (וזה קורה לה הרבה) הגיבה ואמרה: "היום אני, מחר מישהי אחרת. לא צריך לקחת את זה לפן האישי". 

עדי הימלבלוי (צילום: אור גפן)עדי הימלבלוי (צילום: אור גפן)
חזרה לעבודה (צילום: אור גפן)חזרה לעבודה (צילום: אור גפן)