השף הלוהט והשחקנית הישראלית המצליחה בניכר בדרך להיות הפאוור קאפל הכי לוהט בביצה. למרות הדיווחים השונים שהתפרסמו כי מורן אטיאס מנהלת רומן טרנס אטלנטי עם בחור אלמוני אחר, נראה כי הרומן הטרנס אטלנטי הוא עם בחור מקומי תוצרת כחול לבן ובמקרה הוא גם ידוען ושף מסוקס.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

ל-TMI נודע כי רגע אחרי שעזבה אותנו בחזרה לאל.איי, אתמול (שני) בשעות הצהריים, שוב נחתה השחקנית בשדה התעופה בן גוריון לביקור מולדת. סיבת הגעתה הרשמית היא  אירוע שייערך בבית הנשיא שאליו הוזמנה כנציגת נשות התרבות והאומנות בישראל. הסיבה הפחות רשמית, לבלות זמן איכות בחברת השף הנודע. 

טום אביב (צילום: צ'ינו)טום אביב (צילום: צ'ינו)

עוברים ושבים לא יכלו לפספס את מי שהמתין לה בשדה התעופה, לקבל את פניה אחרי 15 שעות טיסה מאל.איי, שהוא לא אחר מהשף טום אביב. ל-TMI נודע כי אביב המתין לה עם רכבו ביציאה מטרמינל הנחיתות וברגע שנחתה אסף אותה אל המלון בו תתגורר במהלך שהותה בארץ. השניים כנראה לא יכולים להיפרד האחד מהשניה, כי בשעות הערב נצפו קרובים מתמיד במסעדת טומפולפומפו. אז אם זה לא מספיק הוכחה לזה שהם יחד, נותר לכם רק להמתין בסבלנות לתמונה זוגית ראשונה שלהם.

זוגיות בשלט רחוק. מורן אטיאס (צילום: Frazer Harrison / Getty Images)זוגיות בשלט רחוק. מורן אטיאס (צילום: Frazer Harrison / Getty Images)