בתחילת השבוע פתחה הקומיקאית מיה דגן חזית נגד נטע אלחימסטר, כשביקרה את ליהוקה של הדוגמנית המצליחה לתוכנית הסטנד-אפ החדשה של צביקה הדר, "קומדי סטאר" שתשודר ב"רשת 13". דגן המככבת בפאנל תוכנית הבידור "מועדון לילה" בזכיינית המתחרה "קשת 12", העלתה פוסט נוקב על בחירתה של אלחימסטר לצוות השופטים של הריאליטי החדש וכתבה: "ללהק את נטע אלחמיסטר לתוכנית סטנד אפ, הבדיחה היא על חשבוננו ועל חשבון האנשים שבאו להגשים את החלום שלהם. לאן הטלוויזיה שלנו הולכת". 

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

תגובת נטע אלחמיסטר לביקורת של מיה דגן (צילום: אביב חופי)

בעוד הבדרנית לא חששה לפתוח חזית עם הדוגמנית המובילה, בחרה אלחמיסטר שלא להגיב ולהתעלם מהביקורת הנוקבת של דגן. עוד נודע ל-TMI כי אלחמיסטר לא רק שלא נעלבה מדבריה של דגן, היא לא התייחסה בכלל לביקורת עד כדי כך שזה לא עניין אותה או מי מטעמה.

נטע אלחמיסטר (צילום: אביב חופי)נטע אלחמיסטר (צילום: אביב חופי)

אמש (שני) ניתן היה לראות זאת על פניה כשהתייצבה באירוע השקת התוכנית החדשה במסעדת "יאסו", לצד מנחה התוכנית צביקה הדר וצוות השופטים שלצידה חנן סביון וגיא עמיר. כשנשאלה באירוע מה יש לה להגיב על דבריה של דגן השיבה: "כל אחד יכול להביע את דעתו", כשהיא עומדת ליד הדר ומקבלת ממנו גיבוי. גם עמיר התייחס לפרשייה ואמר: "רכילות עלובה. שיצפו בתכנית וישפטו בעצמם. לשון הרע לא עושה לאנשים טוב". 

כיף להם. גיא עמיר, נטע אלחמיסטר, צביקה הדר (צילום: אביב חופי)כיף להם. גיא עמיר, נטע אלחמיסטר, צביקה הדר (צילום: אביב חופי)
המתמודדים (צילום: אביב חופי)המתמודדים (צילום: אביב חופי)
שבי זרעיה (צילום: אביב חופי)שבי זרעיה (צילום: אביב חופי)
ישראל אהרוני ובנו (צילום: אביב חופי)ישראל אהרוני ובנו (צילום: אביב חופי)
שי-לי שינדלר, עמית קוטלר (צילום: אביב חופי)שי-לי שינדלר, עמית קוטלר (צילום: אביב חופי)