הדוגמניות הישראליות קורל סימנוביץ' ואסתי גיזנבורג הוזמנו אמש (ראשון) כאורחות כבוד לתצוגת האופנה של המעצב הבינלאומי טומי הילפיגר במסגרת שבוע האופנה בלונדון. התצוגה נערכה במוזיאון "הטייט מודרן" שבלונדון והדוגמניות הישראליות צפו בתצוגה כשהן לבושת בבגדי המותג ויושבות במושב כבוד בשורה הראשונה, לצד כוכבות בינלאומיות כמו נעמי קמפבל שפתחה וסגרה את התצוגה, אלסנדרה אמברוסיו, וויני הארלו, יולנדה חדיד, ג'ורג'יה מיי ג'אגר ואחרות.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

אסתי גינזבורג, קורל סימנוביץ' (צילום: דיויד הלן)אסתי גינזבורג, קורל סימנוביץ' (צילום: דיויד הלן)

גם סרג'י רוברטו' בעלה של סימנוביץ', החליט להפתיע את אשתו ברגע האחרון כשהצטרף אליה אמש לתצוגת האופנה. אלא שרגע לפני שהתצוגה החלה, התחוללה סערה קטנה מאחורי הקלעים בין אורטל עמר כתבת הבידור של גיא פינס שנשלחה לסקר את האירוע וסימנוביץ'. 

אורטל עמר (צילום: דיויד הלן)אורטל עמר (צילום: דיויד הלן)
החליט להפתיע. קורל סימנוביץ', סרג'י רוברטו (צילום: דיויד הלן)החליט להפתיע. קורל סימנוביץ', סרג'י רוברטו (צילום: דיויד הלן)

התקרית המביכה שהתרחשה הייתה אי הבנה בנוגע לשעת הראיון שנקבעה עבור עמר וסימנוביץ' והסיטואציה כנראה עוררה את חמתה של המראיינת. בתום הראיון כתבה אחת העוקבות לעמר בתגובה ברשתות החברתיות: "דש לקורל", ועמר מיד הגיבה: "אין צורך, אישיות רדודה". רגע אחרי כבר נמחקה התגובה באורח פלא. 

לא ניתן היה להשיג את תגובתה של עמר.