מזה שבעה חודשים שהאיש והריבועים מייקל לואיס מנהל מערכת יחסים יציבה עם צעירה בת 21 העונה לשם שיר גרטנברג, מקעקעת במקצועה. זה בהחלט הישג לידוען שמרבה להנות מחיי רווקות לוהטים. אבל נראה כי הזוגיות  לא מונעת ממנו להפגין גינונים שרמנטיים ואקטים רומנטיים כלפי נשים אחרות. אז מי ברת המזל שזכתה לשמוע שיר אהבה רומנטי מהדוגמן המסוקס?

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

מייקל לואיס (צילום: דקלה גולדשטיין מלמוד)מייקל לואיס (צילום: דקלה גולדשטיין מלמוד)

אמש (ראשון) לואיס הקריא מבויש, לראשונה בחייו, שיר אהבה בפני מאות אורחים. ביניהם כוכבת הריאלטי בדימוס שרון איילון שכיכבה בריאליטי שידוכים לפני שני עשורים והצלם זיו קורן. זה קרה באירוע הפתיחה החגיגי לתערוכת הצילומים לספר "לבן גדול" של המשורר והצלם איתי דרוקמן.

הריבועים מקרוב. מייקל לואיס (צילום: מתוך הספר ''לבן גדול'', איתי דרוקמן)הריבועים מקרוב. מייקל לואיס (צילום: מתוך הספר ''לבן גדול'', איתי דרוקמן)

בתום ההקראה הודה לואיס שזאת הפעם הראשונה בחייו שהוא מקריא שיר אהבה. הדוגמן נבחר להיות השגריר הרומנטי לקידום הספר כי בין שלל הצילומים המככבים בו, נמנה גם לואיס עצמו. ואם תהיתם איך הצטלם לואיס לספר שכולו שיח על אהבה ורבדיה, לא טעיתם, הקוביות הם אלו שתפסו את מרכז תשומת הלב של עדשת המצלמה. ואם תהיתם איך הצטלם לואיס לספר שכולו שיח על אהבה ורבדיה, לא טעיתם, הקוביות הם אלו שתפסו את מרכז תשומת הלב של עדשת המצלמה. 

מייקל לואיס, איתי דרוקמן (צילום: דקלה גולדשטיין מלמוד)מייקל לואיס, איתי דרוקמן (צילום: דקלה גולדשטיין מלמוד)
מייקל לואיס (צילום: מתוך הספר ''לבן גדול'', איתי דרוקמן)מייקל לואיס (צילום: מתוך הספר ''לבן גדול'', איתי דרוקמן)