רגע אחרי שחזר מחופשה בלונדון עם בן זוגו, אלברט אסקולה והחברים הטובים, הדוגמנית קורל סימנוביץ' ובעלה סרג'י רוברטו, המנחה אסי עזר ניפגש היום (רביעי) עם בר רפאלי בקראון פלזה תל אביב על חוף הים והשניים הצטלמו לקמפיין החדש של "CAROLINA LEMKE BERLIN". אליהם הצטרפה זוכת העונה האחרונה של "הכוכב הבא לאירוויזיון", עדן אלנה, שבקרוב תעמוד על הבמה הגדולה בהולנד ותייצג את ישראל בכבוד.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

אסי עזר, בר רפאלי (צילום: רפי דלויה)אסי עזר, בר רפאלי (צילום: רפי דלויה)

בהמשך לקמפיין הקודם, שהציג את מערכת היחסים הטעונה של עזר ורפאלי, הפעם החליטו לקחת את הסיפור צעד אחד קדימה ולארגן חתונה בין השניים, כאשר החתן והכלה צעדו בשביל החופה עם משקפי שמש כמובן. עזר השתעשע במחשבה ששם משפחתה של רפאלי דומה לשם משפחתו, לאחר שהתחתנה עם עדי עזרא

אסי עזר, בר רפאלי (צילום: רפי דלויה)אסי עזר, בר רפאלי (צילום: רפי דלויה)

אם שאלתם את עצמכם מה תפקידה של אלנה בקמפיין, אז היא לא הרבנית של הטקס, אלא שימשה על תקן זמרת החתונות. כזכור, אלנה התגלתה בעונתה השלישית של ה"אקס פקטור" בהנחייתה של לא אחרת מרפאלי וזכתה שם במקום הראשון. כעבור שנתיים ניסתה את מזלה ב"כוכב הבא" בהנחייתו של עזר כמובן וכידוע זכתה גם שם במקום הראשון. כשנשאלה אלנה את מי העדיפה יותר - אסי או בר, היא צחקה והוסיפה שבר מאד תמכה באמא שלה שבכתה מהתרגשות והייתה מהממת וששניהם היו נחמדים". 

עדן אלנה (צילום: רפי דלויה)עדן אלנה (צילום: רפי דלויה)
אסי עזר, עדן אלנה (צילום: רפי דלויה)אסי עזר, עדן אלנה (צילום: רפי דלויה)
אסי עזר, בר רפאלי, עדן אלנה (צילום: רפי דלויה)אסי עזר, בר רפאלי, עדן אלנה (צילום: רפי דלויה)