אם חשבתם שנטלי דדון המציאה את הגלגל כשהצטלמה ללא מייקאפ, טעות בידיכם. המנהג מוכר וידוע ברחבי העולם ויש אשטאג ברשתות החברתיות ששמו "NoMakeupMonday". גם הזמרת הבינלאומית, דמי לובאטו החליטה שהיא רוצה לתת השראה למיליוני עוקביה ברשתות ולפרסם תמונה ללא מייקאפ וללא פילטרים.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

לובאטו בת ה-27 שביקרה לפני כארבעה חודשים בישראל, פרסמה את התמונה וכתבה: "לא עשיתי את האתגר שנים, אבל אחרי שפרסמתי כל כך הרבה תמונות נוצצות עם טונות איפור ותוספות שיער, זה חשוב להראות את עצמי מאחורי כל זה". 

לובאטו שיפה עם או בלי איפור הוסיפה: "ככה אני נראית 85%-90% מהזמן. גאה בנמשים שלי, גאה בסנטר שלי וגאה בעצמי שאהבתי וקיבלתי את עצמי כמו שאני". הזמרת שהחליטה לתת דוגמה של אהבה עצמית לא תלויה בפילטרים, קיבלה מיליוני לייקים ומאות אלפי תגובות. בין התגובות היו גם חברותיה המפורסמות, ביניהן גם מדוגמנית המידות הגדולות, אשלי גרהאם והשחקנית ונסה הדג'נס.

זו לא הפעם הראשונה שהזמרת מחליטה להוות השראה ולחשוף את הפגמים ברשתות החברתיות. בספטמבר השנה שיתפה תמונה שלה בבקיני, ללא פוטושופ וללא פילטרים וכתבה שהיא "בוחרת להיות אותנטית למי שאני ולא לנסות לעמוד בסטנדרטים של מישהו אחר. אז הנה אני ללא בושה". בפודקאסט של חברתה הדוגמנית, אשלי גרהאם, הייתה גלויה וסיפרה על מאבקי העבר שלה עם הפרעת אכילה, בריאות הנפש והתמכרות לסמים. בהחלט השראה!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This is my biggest fear. A photo of me in a bikini unedited. And guess what, it’s CELLULIT!!!! I’m just literally sooooo tired of being ashamed of my body, editing it (yes the other bikini pics were edited - and I hate that I did that but it’s the truth) so that others think I’m THEIR idea of what beautiful is, but it’s just not me. This is what I got. I want this new chapter in my life to be about being authentic to who I am rather than trying to meet someone else’s standards. So here’s me, unashamed, unafraid and proud to own a body that has fought through so much and will continue to amaze me when I hopefully give birth one day. It’s such a great feeling to be back in tv/film while not stressing myself with a strenuous workout schedule before 14 hour days, or depriving myself from a real birthday cake rather than opting for watermelon & whip cream with candles because I was terrified of REAL cake and was miserable on some crazy diet shit. Anyway, here’s me, RAW, REAL! And I love me. And you should love you too! Now back to the studio.. I’m working on an anthem.. ‍♀️ also. Just so everyone’s clear.. I’m not stoked on my appearance BUT I am appreciative of it and sometimes that’s the best I can do. I hope to inspire someone to appreciate their body today too. #nationalcelulliteday #celluLIT

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on