יוסף שניר, הבעלים של חברת "ג'וני טורס", בהכנות אחרונות לקראת האירוח בסוצ'י של אייל גולן ו־14 מחבריו למסיבת הרווקים שלפני החופה הגדולה עם דניאל גרינברג. הקונספקט כולל מסלול אקסטרים בסגנון סדרת סרטי "מהיר ועצבני", מרוצי מכוניות, אופנועי שלג, סקי ובנג'י.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

אייל גולן, אפשר לקבל את שמות הזוכים המאושרים שיגיעו?
מליאם הפקות נמסר: ״אנו לא נוהגים לדווח על חייו הפרטיים של אייל גולן״.

אייל גולן, דניאל גרינברג (צילום: אינסטגרם)אייל גולן, דניאל גרינברג (צילום: אינסטגרם)

> אלינה לוי מתקמבקת: אחרי השתתפות ב"נינג'ה VIP", ורגע לפני שהיא מככבת ב"הישרדות VIP", גברת לוי עייפה. בפוסט שהעלתה היא אומרת שסוד ההצלחה שייך למי ש"ישן טוב, אוכל טוב ושוב ישן טוב״, ומספרת שלא יצאה מהמיטה כל היום. את הקרדיט היא מעניקה למצעי סוהם, שלדבריה הם הרכים בעולם.

אלינה לוי (צילום: יח''צ)אלינה לוי (צילום: יח''צ)

> השחקנית יובל שרף, המשמשת גם כפרזנטורית של קבוצת קניוני עופר, הגיעה לקניון עופר הגדול בפתח תקווה לרגל צילומי קמפיין חדש לאתר ההטבות MY OFER.

יובל שרף, אורלי זילברשץ (צילום: ספיר אהרון)יובל שרף, אורלי זילברשץ (צילום: ספיר אהרון)

> מעצבת האופנה אפרת קליג תפתח את שבוע האופנה עם קולקציה שכולה הומאז' לטוקסידו הקלאסי. על המסלול יצעדו לבושות בדגמים של קליג: דקלה, לאה שנירר, נועם פרוסט, רונה־לי שמעון, שגית רביבו, אפרת רותם, מיכל הקטנה, רומי נסט, אירה דולפין ועוד.

אפרת קליג, לאה שנירר (צילום: דניאל דביר)אפרת קליג, לאה שנירר (צילום: דניאל דביר)

> כמעט שבת שלום. בשבת שעברה, שבוע וקצת לפני הבחירות כידוע, נעו ראשי מפלגת ימינה, נפתלי בנט ואיילת שקד, בין בתי הכנסת בעיירה הציורית פתח תקווה כדי לקושש קולות מצביעים ומאמינים. שקד גמעה את המרחקים בנעלי סניקרס, אבל לפני הכניסה לעזרת הנשים היא החליפה לנעלי עקב.

שקד, את חושבת שהתפילות שלכם נענו?
נהניתי לעבור בין השכונות בפתח תקווה לדבר עם האנשים, לשפוט בתחרות צ׳ולנט ולהסביר למה חשוב להצביע ימינה. צעדתי לפחות 15 ק״מ״. 

איילת שקד, נפתלי בנט (צילום: תומר נויברג, פלאש 90)איילת שקד, נפתלי בנט (צילום: תומר נויברג, פלאש 90)