קיילי ג'נר וטראוויס סקוט שוב ביחד, לפחות כך זה נראה מהסטוריז שהעלתה בשישי האחרון בחשבון האינסטגרם שלה. ג'נר, שנמצאת כרגע בחופשה עם חברות, העלתה שלוש תמונות ישנות מהתקופה בה הייתה בהריון עם בתם המשותפת, סטורמי, בהן היא והאקס נראים צמודים ודביקים, וכתבה: "זה מצב הרוח". אם הרמז הזה לא מספיק עבה, היא גם העלתה יום לפני כן תמונה מהמטוס הפרטי שלה, בה היא מדגמנת את הנעליים החדשות של נייק שנוצרו בשיתוף פעולה עם סקוט.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

הסטורי המדובר של קיילי ג'נר וטרוויס סקוט (צילום: אינסטגרם)הסטורי המדובר של קיילי ג'נר וטרוויס סקוט (צילום: אינסטגרם)
 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

המילארדרית הצעירה והראפר נפרדו רק לפני חמישה חודשים, ולמרות שמועות רבות על קאמבק, הם התמקדו בלהראות לעולם שהם ביחסים טובים וחושבים בעיקר על גידול סטורמי בת השנתיים, כששיתפו פעולה במסיבת יום ההולדת של הקטנה.

הקרבה בין השניים כנראה עשתה את שלה, כי ההורים הטריים החלו לבלות יותר ויותר זמן יחד, בלי סטורמי, לפי מה שסיפרה קריס ג'נר בראיון לתכנית של אלן דג'נרס בשבוע שעבר. למקרה ששכחתם, ג'נר בת ה-22 וסקוט בן ה-27 הכירו בשנת 2017 בפסטיבל קואצ'לה ורק מספר שבועות אחר כך הודיעו על ההיריון. הזוג עדיין לא אישר שום דבר באופן רשמי, אבל חייבת להיות סיבה טובה לסטורי שהעלתה, נכון?!

המשפחה המעושרת. קיילי ג'נר וטרוויס סקוט עם בתם המשותפת, סטורמי (צילום:  Rich Fury  Getty Images)המשפחה המעושרת. קיילי ג'נר וטרוויס סקוט עם בתם המשותפת, סטורמי (צילום: Rich Fury Getty Images)