בצל הבחירות, ניצלו אמש (שני) הסלבס את יום השבתון וחגגו עד השעות הקטנות של הלילה במסיבת פורים מוקדמת של קבוצת "מיני ליין" ו-"fujitsu", שנערכה במסעדת POUPEE בתל אביב. בין שלל הכוכבים שהגיעו לחגוג בתחפושות, היה ניתן למצוא את ניקול רזניקוב, שמסתבר שכבר שכחה לגמרי את הרומן הקצרצר שלה עם השורד סמיון גרפמן, והמשיכה לשרוד את הקאמבק עם האקס המיתולוגי סטס חרסונסקי, עליו קראתם לראשונה ב-TMI.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

ניקול רזניקוב ובן הזוג סטס חרסונסקי (צילום: אלירן אביטל)ניקול רזניקוב ובן הזוג סטס חרסונסקי (צילום: אלירן אביטל)

רזניקוב והבויפרנד התייצבו אמש במסיבה, שם פגשו זוג מתקמבק נוסף שמצליח לשרוד את הזוגיות אחרי פרידה מתוקשרת, שירי קופפרברג ולירן לוי, כוכבי "חתונה ממבט ראשון" שממשיכים ליהנות מדקות התהילה. אמנם כל האורחים התפארו בתחפושות ססגוניות לכבוד האירוע, אבל לירן נאלץ להסתובב עם אקססורי שלא היה חלק מתחפושת - יד חבושה שקיבל בעקבות פציעה כשהשתתף בנינג'ה ישראל.

לא התחפש לפצוע. לירן לוי (צילום: אלירן אביטל)לא התחפש לפצוע. לירן לוי (צילום: אלירן אביטל)

עוד בלטו באירוע הם הזוג שימי תבורי ויהודית באומן אחרי הסולחה עם בן אל, השף הלוהט טום אביב, מלכת היופי סלע שרלין שהגיעה מחופשת לכדור דיסקו, שייע פיינגבוים, אורן חזן, נאוה בוקר, ליהיא גרינר ונעמה קסרי שהגיעו עם הבעלים, פאני בוזגלו, ריקי בן ארי, יהודה עמר ואחרים.

לא נפרדים לרגע. שימי תבורי ויהודית באומן (צילום: אלירן אביטל)לא נפרדים לרגע. שימי תבורי ויהודית באומן (צילום: אלירן אביטל)
פאני בוזגלו וחבר (צילום: אלירן אביטל)פאני בוזגלו וחבר (צילום: אלירן אביטל)
דרישת שלום למורן. טום אביב (צילום: אלירן אביטל)דרישת שלום למורן. טום אביב (צילום: אלירן אביטל)