בשבועות האחרונות סופגים דיירי עונת "האח הגדול" בריונות ואלימות ברשת מצד צופי העונה. קללות נאצה, גידופים ואיומים שגם בני המשפחות של הדיירים נאלצים להתמודד מולם. האם זה הבידוד שמוציא אנשים מדעתם וגורם להם לפרוק כל רסן על דיירי העונה שנותרו בבית? נראה שלא, כי מדובר בתופעה ידועה ומדי עונה חווים משתתפי הריאליטי "האח הגדול" אלימות קשה ברשתות.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

אלא שהדיירים המודחים שמצאו עצמם מחוץ לבית, החליטו לצאת בצעד תמיכה למען דיירי העונה שעדיין מתמודדים עד לגמר הגדול. רונן פייגנבוים היה הראשון שהעלה פוטס נגד אלימות ובריונות, לאחר שחווה בעצמו אלימות כזאת כשהיה עוד בבית ובעקבותיו שיתפו מודחי העונה נועם לוי, כפיר כהן, אמילי פרי ופול טשגיאן את הפוסט שלו.

כפיר כהן, רונן פייגנבוים, חגית היימן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)כפיר כהן, רונן פייגנבוים, חגית היימן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

וכך נכתב: "אני מבקש להגיד לכולם, זה בסדר שלא תומכים בדייר כזה או אחר אבל הגיע הזמן שכולם יבינו שקללות ואיומים זה מעבר לגבול. בואו כולם ביחד נשנה את זה, זה יוביל למדינה טובה יותר. דו שיח זה מצוין ולא חייבים להסכים אבל הדרך היא החשובה מכל. קבלו את השונה והחיים יראו הרבה יותר טובים". 

רונן פייגנבוים (צילום: צילום מסך אינסטגרם)רונן פייגנבוים (צילום: צילום מסך אינסטגרם)