הדוגמנית והמנחה אילנית לוי שיתפה ברשתות החברתיות את עוקביה איך היא מתמודדת עם הפחדים, החרדות והלא נודע ואיך היא מתפקדת כהורה בימים קשים אלה של סגר בבתים, כשמגיפה קטלנית מתפשטת ברחבי העולם. לוי אמא לאלין וליאם, שני ילדיה המשותפים עם הזמר אייל גולן, מודה לילדיה שבחרו בה לאמא ופורקת בפוסט ארוך שמגולל את אשר על ליבה.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

"ימים קיצוניים, משמעותיים, כנראה היסטוריים, עוברים עלינו. שואלת את עצמי כמו כולם איך העולם יראה ביום שאחרי הקורונה והשלטר שהיא הורידה על העולם? איזה עולם מצפה לילדיי המתבגרים! בינתיים הם בסדר, בסדר גמור. הם במלון 7 כוכבים, און דה האוס, וכמובן על תקן הפועלים, אנחנו-ההורים. תוסיפו תסריטי אימה וחרדות המבעבעות בכולנו, שיש לי מספיק לחיים שלמים ולפעמים (באנדרסטייטמנט) אנחנו אבודים והמומים בכל הטירוף הזה ובכלל במסע הלא נגמר והקסום מכולם - הורות. האתגר הכי מטורף ומדהים בחיינו".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ilanit Levi Sade (@ilanitlevi_sade) on

"אז בין בטלה ורודנות מוחלטת של גוזליי שמתבטאת במימיקות והנהונים בלבד על כל בקשה, טענה, קריאה (גם אם אני לא מולם) להתקפי עצבים וחרדה שאין מצב שלוקחים להם את הקיץ? ״ובטח לא כדי לדחוס עוד בגרויות״, הוא צועק מבקתת הנופש שהוא נמצא בה. והיא פתאום בנאמנות עיוורת עושה איתו יד אחת, מהצימר שהיא מבלה בו. אהה והם רוצים לאכול בריא אבל בא להם שניצל מטוגן חם, עכשיו! ב-23:30 בלילה! למה? כי זה הצהריים שלהם! ומתבלים בקיטוריי ״מתי יהיה אפשר להביא לפחות קצת חברים?״, ועל הלימודים לא אומר מילה. האמת מתביישת".

"לפחות פעמיים ביום לצד שלל צעקותיי בבית, מוצאת את עצמי צועקת מה אני שר הבריאות? החינוך? מה? (נהייתי רחל סופית). בין כל אלו ועוד שלל אני תמיד רודפת אחרי מתנות קטנות בשגרה המטורפת, בטח עכשיו. מודה-דרוש חיפוש. הם לא יבינו מה הם עשו כל כך נפלא אבל אלו הדברים הקטנים שמרמזים לך איזה אנשים הם הופכים להיות. והם כל כך מרגשים אותי, בהחלטות שלהם, הקטנות, אבל הבאמת חשובות. מלא תהיות - האם אני עושה נכון? בטח אמא שהחלה את דרכה בעודה עובר בן 21".

אילנית לוי, אלירז שדה (צילום: מתן צור)אילנית לוי, אלירז שדה (צילום: מתן צור)

"חקר הרגשות שלהם הוא באמת מהות חיי. אני מסתכלת על כל משפט, מילה, אות, עיוותון (כן לפעמים זה חופר, יעידו בתלונה אך בשמחה, ילדיי, אבל לרוב אני עושה זאת מהצד בהתבוננות). אני כל כך אוהבת את הרגעים האלה שנותנים לי הצצה קטנה, פרומו לאנשים הבוגרים שהם הופכים להיות. כמו עוגה שאני מתה להציץ בתנור ולהירגע. ואני מחייכת לעצמי. בדרך כלל מתחילה לנצוץ ולפעמים תוקפת בנשיקות, וכלכך גאה במי שהם וכן, די גאה בעצמי".

"תודה שאתם עוגן, אור, חיות ושפיות, גם אם היא מתבטאת בחוסר מוחלט ממנו בימים אלה, של הלא נודע המוטרף ואני עדינה מול התסריטים שרצים בראשי. אני אוהבת אתכם ילדים שלי, נשמות חיי. תודה שבחרתם בי להיות אמא שלכם ולחוות את מהות האושר, הבאמת אמיתי מגיל כל כך צעיר, עכשיו יותר מתמיד. לכל ההורים בינינו, עצרו לרגעים במהלך הימים הקשוחים שעוברים עלינו ותצפו בהם. תזכרו שאנחנו לא חברת אספקה שלהם, בעצם כן - אבל גם של הנפש. הדמעות (השמחות) יגיעו לבד".

אלין גולן, ליאם גולן (צילום: שוקה כהן)אלין גולן, ליאם גולן (צילום: שוקה כהן)