הטופ מודל בר רפאלי נותרה בחודש האחרון עם שלושת ילדיה ובעלה בביתה המפואר בצפון תל אביב בהסגר חלקי בדיוק כמו מרבית אזרחי העולם. למרות שהיא לא מצטלמת לאחת מהחברות שבבעלותה, שספגו גם הן פגיעה כלכלית קשה, רפאלי עסוקה עד מעל הראש עם שלושת ילדיה במשרה מלאה, שתי בנותיה הקטנות ליב ואל והפעוט דויד בן השלושה חודשים.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

האמא הטרייה החליטה גם להנעים לעוקבים שלה את זמנם בבית ולהשיב להם לשאלות אישיות על חייה, בין היתר לספק הצצה לחדר החלומות של כל אישה. כשנשאלה האם היא מעוניינת בילד נוסף השיבה: "התשובה כרגע היא לאאאאאאאא". כשהתבקשה להציג את חדר הארונות שלה הבטיחה שתעשה זאת בעתיד אך סיפקה בתמונה הצצה קטנה למקדש האישי שלה, אותו היא מסתירה מהציבור, בדיוק כמו את ילדיה. על השאלה "מה ההישג שאת הכי גאה בו?", השיבה: "קל,הבחירה שלי בבעלי". רומנטי!

(צילום: צילום מסך אינסטגרם)(צילום: צילום מסך אינסטגרם)

כשנשאלה על סידורי השינה של הילדים ענתה שלכל ילד חדר משלו, אבל היא מתכננת להעביר בקרוב את הבנות לישון ביחד. הדברים שהכי גורמים לה אושר השיבה את האובייס: "הילדים שלי,  בעלי, להיות יחפה על הדשא, חברים והמשפחה, ספורט". איפה היית רוצה לטייל עכשיו? "המלדיביים" השיבה, "אחרי כל לידה נסעתי עם בעלי למלדיביים, הפעם לא הספקנו, אני אסע לשם בהזדמנות הראשונה שאוכל, זה יקרה כנראה בעוד שנים".

(צילום: צילום מסך אינסטגרם)(צילום: צילום מסך אינסטגרם)

כשנשאלה את שאלת השאלות "מתי תראי את הילדים שלך?", חשפה: "אני מחזיקה את עצמי לא לעלות סרטונים שלהם, כל יום, כל היום. אני פשוט לא מוצאת סיבה מספיק טובה למה כן" . אחד העוקבים שאל מדוע הפסיקה לדגמן ורפאלי השיבה: "חוץ מזה שהתחתנתי לפני חמש שנים, עשיתי שלושה ילדים, ויש עכשיו הסגר, בדרך עשיתי כמה עבודות דווקא".

(צילום: צילום מסך אינסטגרם)(צילום: צילום מסך אינסטגרם)
בר רפאלי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)בר רפאלי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)