בשקט בשקט כובשת עדן פינס את הזירה הבינלאומית והופכת לדוגמנית מצליחה בעולם. אחרי שכיכבה בצילומי הפקה פרובוקטיביים במיוחד למגזין הנודע "filthy mouth" , וגם כבשה את מגזין "schon" בהפקת אופנה מרשימה - כל כך מרשימה שליידי גאגא בחרה לקחת את אחד האאוטפיטים שפינס דגמנה לטובת צילומי הקליפ החדש שלה, כעת פינס עולה לשלב הבא.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

הדוגמנית הישראלית המתולתלת מככבת בשער החודש מגזין האופנה הנודע "בזאר" של ויאטנם. המדינה האסייתית התרשמה מהמראה האקזוטי של הישראלית המצליחה וצילמה איתה הפקת אופנה ייחודית בספארי. פינס הצטלמה לפני חודשיים, עוד לפני הקורונה, עם חיות הספארי ביניהם עם ינשוף גדול, תוכים, ג'ירפה וגם עלתה על בקיני.

עדן פינס והג'ירפה (צילום: בזאר ויאטנם)עדן פינס והג'ירפה (צילום: בזאר ויאטנם)

בכתבה של פינס מספרת הדוגמנית הישראלית שבשביל להצליח כדוגמנית נדרש גם אומץ ולכן היא מתאמנת עליו, כמו גם אופטימיות שתביא אתכם רחוק יותר. אז למרות האופטימיות הרבה של פינס, הקורונה קצת הרסה לפינס ולכל עולם הזוהר את התכניות, כי אלמלא המגיפה יכלה פינס להמשיך למנף את הקריירה הבינלאומית שלה שנמצאת עכשיו במגמת עלייה, אלא שהטיסות התבטלו ורוב אזרחי העולם נמצאים בסגר חלקי. 

עדן פינס (צילום: בזאר ויאטנם)עדן פינס (צילום: בזאר ויאטנם)
מה היינו נותנים כדי להיות עכשיו בויאטנם. עדן פינס (צילום: בזאר ויאטנם)מה היינו נותנים כדי להיות עכשיו בויאטנם. עדן פינס (צילום: בזאר ויאטנם)
על שער המגזין. ריספקט (צילום: בזאר ויאטנם)על שער המגזין. ריספקט (צילום: בזאר ויאטנם)