דנה רון הפתיעה אמש (שלישי) את צופי "הישרדות VIP" כשהייתה השורדת הראשונה בהיסטוריה של הריאליטי שפרשה מהמשחק כבר בתחילתו. בלי גלגלי הצלה או אי המתים עם סיכוי לחזרה למשחק, רון עזבה את חבריה לשבט ובילתה את כל החודש וחצי שהות בפיליפינים בוילת המודחים. 

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

שם שהתה עם היוטיובר האהוב וכוכב הילדים המצליח רז ספני, שצילם וולוגים מוילת המודחים. את החודש וחצי בוילת המודחים בילתה רון כשהיא מאכילה את כל הכלבים העזובים של האי ומאמצת לה כלבלבון קטן. גם ספני שהופתע לגלות כי אחת השורדות החזקות על האי פרשה כבר בתחילת המשחק העלה פוסט בעניין וכתב: "כשהמודח הראשון נכנס בשער של הוילה נדהמתי לראות את דנה רון, האישה הכל כך חזקה הזאת. כשהיא נכנסה התבאסתי, אמרתי אין סיכוי לצלם איתה וולג היא לא תזרום איתי בחיים".

דנה רון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)דנה רון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
דנה רון מאכילה את הכלבים הנטושים (צילום: צילום מסך אינסטגרם)דנה רון מאכילה את הכלבים הנטושים (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

"אבל זכיתי במתנה, אתם הולכים ליהנות מהוולגים שהכנו לכם, היא הייתה לי כתף בשעות הקשות של הגעגועים, חברה אמיתית, אנושית מחבקת, ומורת דרך. החמלה שלה לכל יצור חי והאכפתיות האינסופית לבעלי חיים נודדים שם ברחובות. אין סיכוי שדנה הייתה יושבת לאכול עד שכל בעלי החיים היו אוכלים, לא הכניסה כלום לפה עד שהכלבים לא היו אוכלים. מסתכל על אישה מעוררת השראה שחשבתי שעסוקה בלשים לק ג'ל, מפוררת חתיכות עוף בידיים".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Raz Sapani - רז ספני (@razsapani) on

רז ספני על דנה רון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)רז ספני על דנה רון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
רז ספני על דנה רון  (צילום: צילום מסך אינסטגרם)רז ספני על דנה רון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)