שבועיים חלפו מאז שבישרו מדורי הבידור כי הפאוור קאפל אירית רחמים ועמוס לוזון פירקו את החבילה אחרי שש שנים של זוגיות ומגורים משותפים. מפיקת האירועים עזבה את ביתו המפואר של לוזון בארסוף ועברה להתגורר בתל אביב עם ילדיה. אלא שהאהבה עוד לא נגמרה ומספר ימים בנפרד הספיקו לשניים להתגעגע ולשוב לזרועות האחד של השנייה.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

אירית רחמים ועמוס לוזון מגיבים לפרידה (צילום: אור גפן)

בסוף השבוע האחרון ציינו הזוג קאמבק משפחתי מרגש כשיצאו יחד לחופשה באילת, אלא שהמפיקה העלתה ברשתות סרטונים מהחופשה באילת מבלה רק עם ילדיה. מי שבחן היטב את הסרטונים יכל להבחין לשנייה ברקע בלוזון. אמש (שבת) הם כבר שבו למרכז הארץ, והשיקו בפומבי את הקאמבק מול מצלמות עדשת הפפארצי.

אחרי שש שנים: אירית רחמים ועמוס לוזון נפרדו - לחצו כאן.

אירית רחמים ועמוס לוזון עדיין יחד (צילום: אור גפן)אירית רחמים ועמוס לוזון עדיין יחד (צילום: אור גפן)

זה קרה כשהגיעו יחד כזוג לחגיגות יום ההולדת המתוקשרת של ניר ויצמן, בעלה של מיכל הקטנה. כשנשאלה רחמים, "עמוס פה איתך איזה כיף", השיבה: "מה זאת אומרת למה שהוא לא יהיה איתי?". "יש קאמבק?" שאל צלם הפפארצי. השיבה רחמים בתשובה: "קאמבק? אוקי" ולוזון מצידו השיב: "עוד לא נפרדנו". 

אירית רחמים בנופש באילת עם עמוס לוזון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אירית רחמים בנופש באילת עם עמוס לוזון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
עמוס לוזון בחופשה באילת עם אירית רחמים(צילום: צילום מסך אינסטגרם)עמוס לוזון בחופשה באילת עם אירית רחמים(צילום: צילום מסך אינסטגרם)