סופסוף סלבס, צדיקים בסדום, כוכבי הנוער והסדרה "התחנה" הגיעו אמש (שני) עם מסיכות מיגון להשקת העונה השלישית של הסדרה המשודרת בערוץ "KIDZ" לצופי "הוט". להבדיל מכוכבים אחרים בביצה, הגיעו כוכבי הסדרה עם מסיכות והשתדלו לשמור על מרחק למעט כשעמדו יחד מול עדשות המצלמה, ושימשו דוגמה ומופת לבני הנוער שמעריצים אותם.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

בלטו במיוחד גילי מנקין ובתו אמילי המשתתפת בסדרה, אבל בלטה בהעדרה האמא הלביאה אופירה אסייג שמלווה את בתה אמילי בכל צעדיה הראשונים בתעשייה. האם אסייג נעדרה כי היחסים בינה למנקין לא בשיאם כפי שחשפה לאחרונה? נראה שלא זאת הסיבה, כי אסייג נעדרה בגלל תוכנית הרדיו שהיא מגישה עם אייל ברקוביץ' שהייתה בדיוק בסמוך למועד האירוע.

למהפך של אופירה אסייג - לחצו כאן.

אמילי מנקין (צילום: אור גפן)אמילי מנקין (צילום: אור גפן)

עוד נראו: בל אגם, היחידה שלא חבשה מסיכה וכשנתבקשה לעשות כך, הסבירה כי עשתה שפתיים חדשות, אסף גורן, לירון רביבו, קווין רובין, שירלי בוגנים, שיר זוארץ, שירה לוי שכנראה התגעגעה להשקות והגיעה ראשונה לאירוע.

חוץ מאסייג נרשמה היעדרותו של גפן ברקאי כוכב הסדרה שלא סיפק סיבה להברזה. אורח הכבוד, סהר כהנא בן ה- 9 חולה מס 66 שהיה בין הילדים הראשונים בארץ שחלו בקורונה ואושפזו בבית החולים תל השומר. 

אסף גורן, בל אגם (צילום: אור גפן)אסף גורן, בל אגם (צילום: אור גפן)
קווין רובין (צילום: אור גפן)קווין רובין (צילום: אור גפן)
שירלי בוגנים (צילום: אור גפן)שירלי בוגנים (צילום: אור גפן)
שירה לוי (צילום: אור גפן)שירה לוי (צילום: אור גפן)