אמש (שלישי) ספג חבר הכנסת ניר ברקת ביקורת נוקבת כי הפר בשני האחרון את הוראות הקורונה לאחר שבילה באירוע בר מצווה מעורר מחלוקת בבית משפחת טולדנו במגדלי יו, בניגוד מוחלט להנחיות משרד הבריאות. ברקת טען להגנתו כי סבר שהאירוע יעמוד בהנחיות, מה שעדיין לא מנע ממנו לעזוב את האירוע כשגילה כי הסברה שלו הייתה מוטעית.  

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

אך נראה כי ברקת שם קצוץ על הביקורת כי אמש הוא עשה זאת ובילה במסיבת החינה של השורדת וחברת הכנסת בדימוס נאוה בוקר. בוקר ערכה מסיבת חינה לביתה ראמות שמתחתנת, כשאף אחד מהמוזמנים באירוע לא חבש מסיכת מיגון ולא הקפיד על ריחוק חברתי.

נאוה בוקר פותחת חזית מול ירדן ג'רבי: "התגלית במלוא צביעותך והתנשאותך"

ישראל אוגלבו, נאוה בוקר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)ישראל אוגלבו, נאוה בוקר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

חוץ מברקת נכחו כל השורדים החברים, שהעלו לרשתות החברתיות תמונות שלהם משוויצים שהם לא עומדים בהנחיות ומסכנים את הציבור בהתשפטות נגיף הקורונה. בלטו ישראל אוגלבו שחייב לבוקר את המשחק לאחר שהצילה אותו מהדחה, אוגלבו הגיע עם זוגתו קארין סנדל ונראה כי השניים שומרים על יציבות. עוד בלטו: ניקול רזניקוב, דנה רון, ליטל סמדג'ה ואחרים.

מטעמו של ח״כ ניר ברקת נמסר בתגובה: "ח״כ ברקת הגיע לאירוע שהתקיים במסעדה על פי הנחיות התו הסגול ובו נכחו פחות ממאה איש, דבר אותו וידא טרם הגעתו למקום".

דנה רון, ליטל סמדג'ה, נאוה בוקר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)דנה רון, ליטל סמדג'ה, נאוה בוקר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
ישראל אוגלבו, קארין סנדל (צילום: צילום מסך אינסטגרם)ישראל אוגלבו, קארין סנדל (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
ישראל אוגלבו חוגג עם נאוה בוקר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)ישראל אוגלבו חוגג עם נאוה בוקר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)