זוכת "האח הגדול" והדוגמנית, טהוניה רובל, לא יכלה לשתוק לסלבס הישראלים שבחרו להגיב לאירועים המתרחשים ברחבי ארצות הברית עם מותו של האזרח השחור ג'ורג' פלויד שתועד נמחץ למוות על ידי שוטר ממוצא לבן. זוכת הריאליטי שנמצאת בשלבי היריון מתקדמים, שיתפה פוסט זועם ברשתות החברתיות וכתבה כך: 

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

"לא יודעת אם לצחוק או לבכות. אולי פשוט אכעס כי זה יותר מעצבן ממצחיק ויותר עצוב משמח, כבר שלושה ימים שאני מדפדפת במדיה החברתית ורואה את ההזדהות ״המרגשת״ של כל אותם יפי הנפש מהתעשייה שיש להם עוקבים וקהל שהולך אחריהם ומאמין לכל אותם ססמאות שקל להם להשמיע כשהם בכלל לא מבינים דבר! אם כבר אתם מדברים על ״הזדהות״ אז עדיף שתאמרו שאתם מזדהים עם גל הפוסטים של הכוכבים הגדולים מהעולם... זה תמיד יותר יפה שהקרדשיאנס מעורבות בזה ועוד שמות גדולים ואחרים... אבל שכחתם משהו ממש קטן. אתם חיים כאן!!! מדינת ישראל!".

סערה ברשת: יוצאי אתיופיה נגד בר רפאלי

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by �TAHUONIA� (@tahuonia) on

"כל כך הרבה צער נגרם פה ״לשחורים״ כמו שאתם מציינים בפוסטים שלכם בהתייפייפות נפש שלא זכור לי שמישהו מכם העלה איזו תמונה שחורה לפיד שלו כשחסמנו כבישים! כשקראתם לנו חוליגנים! כשניפצנו זכוכיות! כששרפנו צמיגים! כשצעקנו מבכי את השם יוסף סלמסה! סלומון טאקה! יהודה ביאדגה! ועוד הרבה אמהות שבוכות יום יום על הילדים שלהם! תצאו כבר מהבועה המחרידה הזאת שאתם חיים בה! אתם לא טובים יותר או יפים יותר או נכונים יותר! אתם פשוט מוכרים שקר אחד גדול לכל בן אדם שעוקב אחריכם וחושב שאולי בטעות אתם מזדהים! אתם רחוקים שנות אור מלהזדהות עם הכאב שלנו! אתם עוד טיפה שזורמת בנהר מלא שקר!".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by �TAHUONIA� (@tahuonia) on

כזכור, בר רפאלי שיתפה בפוסט תמיכה במחאה בארצות הברית וחטפה תגובות זועמות של מגיבים שטענו כי היא "צבועה" או "איפה היית שרצחו את סלומון טקה?". מפורסמות רבות הגיבו לרובל, ביניהן קורין גדעון שכתבה: "צודקת במאה אחוז" או נטלי דדון שכתבה: "אהובה, הזדהתי ושיתפתי וכאבתי את מותם של החברים שנהרגו/נרצחו כאן לא פחות ממה שכואב גם עכשיו כשצופים ברצח מול המצלמה כשאדם מתחנן על נפשו, כאשר הוא אינו מהווה איום לאף אחד, זה גורם לך לצרוח וזה מוחשי וגורר שיתוף והזדהות באותה המידה. אדם הוא אדם גם כאן וגם שם. אני איתך מבינה את דבריך ותומכת, רק שאפשר לוותר על ההכללה לא נראה לי שכלל התעשייה נכנסת לתוך ההגדרות הללו". 

ביונסה, קלואי קרדשיאן וג'ניפר לופז על מותו של ג'ורג' פלויד: "אני כועסת ושבורת לב"

אסי עזר, בר רפאלי (צילום: שוקה כהן)אסי עזר, בר רפאלי (צילום: שוקה כהן)
נטלי דדון (צילום: אלכסנדר ליפקין)נטלי דדון (צילום: אלכסנדר ליפקין)