השף הלוהט טום אביב שנכנס לבידוד של 14 ימים לאחר שנחשף לחמישה חולי קורונה במסיבת ההולדת שערכה מלכת היופי במיל', טיטי איינאו, סיפר לסיון כהן ב-103FM על כך שאיינאו שמרה על הנחיות משרד הבריאות מבחינת כמות האנשים, אך שהם לא עטו מסכות.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

בהמשך השיחה כהן צירפה את העיתונאי החרדי בני רבינוביץ' שטען כי ממשיכים לרדוף את המגזר החרדי. השף אמר בתגובה כי גם את תעשיית הבידור תוקפים וטען שבצדק ומבחינתו ההפקרות של שר הבריאות לשעבר, יעקב ליצמן להשאיר את הישיבות גרמה לבני ברק להפוך למוקד קורונה.

סיון כהן, הלאונג' (צילום: אביב חופי)סיון כהן, הלאונג' (צילום: אביב חופי)

עוד סיפר אביב כי המסעדות שלו פתוחות לשמחתו ונכון לשעת השיחה הוא לא יודע אם נדבק או לא וממתין לבדיקת הקורונה. כשכהן שאלה את אביב מה הייתה האינטראקציה מול איינאו, השיב אביב: "הייתה אינטראקציה, כמובן היא חברה טובה. יכול להיות שנדבקתי ואגב יכול להיות שזה גם בטובה להידבק בזמן הקיץ ועובר יותר מהר, הבנתי שזה עדיף בתקופה הזאת ולפתח נוגדנים".

כשנשאל אם הוא לא מצטער שלא שמר על ההנחיות ולא התאפק והתחבק עם טיטי, השף נשאר קצת חסר מילים וענה: "שאלה קשה, לא אני לא יכול להגיד בלב שלם שכן".

שני גולדשטיין, טום אביב במסיבה של טיטי איינאו (צילום: מתן צור)שני גולדשטיין, טום אביב במסיבה של טיטי איינאו (צילום: מתן צור)