השחקנית נאיה ריברה נעדרת כבר יומיים. דיווחים ברחבי העולם מספרים כי ריברה יצאה לבלות עם בנה בן ה-4 על סירה בנהר פירו שבקליפורניה אלא שיותר מאוחר, נמצא הבן על הסירה לבדו. החיפושים אחר ריברה נמשכים ויש חשש כבד לכך שטבעה ואינה בן החיים.

ריברה, כוכבת הסדרה "GLEE" היא לא חברת הקאסט הראשונה שעולה לכותרות בצורה טראגית ובכלל, נדמה כאילו כוכבי הסדרה שעונתה האחרונה שודרה כבר לפני כחמש שנים, מסרבים לרדת מהכותרות ולרוב בהקשרים נוראיים למדי-  מוות, סמים, אלימות, פורנוגרפיה ואפילו חרמות והתעללות בשאר אנשי הצוות. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Naya Rivera (@nayarivera) on

מה הסיפור מאחורי הסדרה שניסתה לאחד את כולם בעזרת המוזיקה אבל הרסה את חייהם של רבים מכוכביה?

קורי מונטית'

קורי מונטית' שיחק את תפקידו של הקווטרברק פין האדסון והיה הכוכב הראשי של עונותיה הראשונות של הסדרה. השחקן יצא עם כוכבת קאסט נוספת, ליה מישל וביחד השניים הפכו לפאוור קאפל שמשך את תשומת הלב המרבית של הסדרה אלא שביולי 2013 כשהוא עדיין משחק בסדרה, נמצא מונטית' חסר חיים בחדר בית מלון כתוצאה משילוב של אלכוהול והרואין לאחר מאבק ממושך בהתמכרות לאלכוהול וסמים.

קורי מונטית' וליאה מישל בזמנים טובים יותר(צילום: christopher polk getty images)קורי מונטית' וליאה מישל בזמנים טובים יותר(צילום: christopher polk getty images)

ליה מישל

כוכבת הסדרה הראשית ליה מישל שיחקה את תפקידה של הדיווה רייצ'ל ברי. מסתבר שתפקיד הדיווה ליווה את מישל גם לחיים האישיים כשדיווחים על התנהגות בעייתית מצידה צצו במהלך השנים, אבל לא קיבלו יחס מיוחד עד לאחרונה אז החל נגדה קמפיין ישיר ברשתות החברתיות. כוכבים רבים החלו לחשוף את ההתעללות שעברו מצידה של הכוכבת הבעייתית. "אני חושבת שאמרת לכולם שאם הייתה לך את ההזדמנות היית מחרבנת לי בתוך הפאה" כתבה שחקנית שעבדה איתה על הסט, אחת אחרת הוסיפה ששימשה ככפילה של מישל וכשזו ראתה אותה היא אמרה לה שהיא לא מבינה איך מצאו כפילה כל כך מכוערת שלה. שחקנים רבים לא חסכו בביקורת ופרטים על הדיווה ואמרו שהיא היתה אכזרית מדי לכל הסובבים אותה ושלעולם לא יסכימו לעבוד איתה יותר. מישל אגב פרסמה פוסט התנצלות שלא כל כך עזר לנקות את התדמית הבעייתית שלה. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lea Michele (@leamichele) on

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lea Michele (@leamichele) on

מארק סלינג

השחקן מארק סלינג שיחק את הבד בוי של הסדרה, פאק פאקרמן ועם הזמן התגלה כי מדובר בבד בוי גם בחיים האישים. ב-2010 הואשם בתקיפה מינית של בת זוגו באותה תקופה כשהכריח אותה לקיים יחסי מין ללא אמצעי הגנה. ב-2018 החליט לשים קץ לחייו לאחר שהיה צפוי לרצות שבע שנות מאסר באשמת החזקת פורנוגרפיית ילדים .

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mark Salling (@mark_salling_) on

ריברה וסלינג  (צילום: Michael Buckner)ריברה וסלינג (צילום: Michael Buckner)

נאיה ריברה

ריברה כאמור נעדרת מאתמול בשעות הצהריים ואם אכן תימצא גופתה היא תהיה חברת הקאסט השלישית שמוצאת את מותה מאז עלתה הסדרה לאוויר. זוהי לא הפעם הראשונה ששמה של ריברה עולה לכותרות, בעבר יצאה עם מארק סלינג ונדרשה לתת התייחסות כשזה הואשם באחזקת פורנוגרופיית ילדים ואף הואשמה בעצמה בהכאת בן זוגה לשעבר ואבי בנה, אשמה שנסגרה בסופו של דבר ללא תלונה במשטרה. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Naya Rivera (@nayarivera) on

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Naya Rivera (@nayarivera) on