השורדת אלינה לוי עברה עלבונות בפרק של "הישרדות VIP" ששודר אמש (מוצ"ש) על המסך, כשגילתה שחוץ מהדברים הקשים שהטיחו בפניה, גם נאמרו משפטי פנינה מאחורי גבה, כמו זה של ישראל אוגלבו: "להיות זונה זה מקצוע". אבל מאז כבר חלפה לה שנה ונדמה כי הקורונה והצרות הכלכליות הניחו מאחור את משקעי האי, אבל לא, כי השורדים לא שוכחים, לא סולחים ובחרו אמש לסגור חשבון עם לוי שבגדה בבריתם.

כוכבי "הישרדות VIP" בתמונות לוהטות במיוחד - לחצו כאן.

אסי בוגזלו, ישראל אוגלבו (צילום: צילום מסך רשת 13)אסי בוגזלו, ישראל אוגלבו (צילום: צילום מסך רשת 13)

אז אם תהיתם מדוע לא נראתה עד כה אלינה לוי באירועים משותפים של השורדים הרי לכם התשובה, היחסים עם חברי השבט הקודם שלה, לא בשיאם. הלילה בחרה ליטל סמדג'ה חברתה בדימוס של לוי, לעלות פוסט על מי שהדיחה אותה במפתיע מהמשחק וכתבה: "הרגיז אותי לצפות באלינה לא מפסיקה להגיד שהיא בחרה בדרך שלה, בלי לחשוב איפה היא פוגעת בדרך שלי כחברה שהצטיירה אוהבת. לבחור בעצמנו זה רצוי אך הלא רצוי מגיע שהטוב שלך דורך על אחרים והגרוע זה להיות זחוח על כך. אדם שלא נאמן לחבר לעולם לא יכול להיות נאמן לעצמו".

ואנחנו חשבנו שיהיה רגוע אחרי ההדחה של ליטל סמדג'ה - לחצו כאן.

ליטל סמדג'ה נגד אלינה לוי (צילום: אינסטגרם)ליטל סמדג'ה נגד אלינה לוי (צילום: אינסטגרם)

גם אסי בוזגלו לא מנע את משנתו מהעוקבים וכינה את אלינה לוי בסרטון שהעלה לרשתות החברתיות: "אלינה מתחילה לאבד את זה ". אלינה לא נותרה אדישה למתקפה נגדה וכתבה: "ניסיתי לשחק את המשחק, וכן גם רציתי להקשיב ללב שלי, לא משנה מה יהיה מכאן והלאה, מאושרת שהחלטתי לא להמשיך את המשחק עם אנשים שמסוגלים להתייחס ככה לאדם לא משנה באיזו סיטואציה".

הישרדות, רגב הוד, אליה איילון, נאוה בוקר, דנה רון, אילנה אביטל, עדי ביטי, אלינה לוי (צילום: אלוני מור)הישרדות, רגב הוד, אליה איילון, נאוה בוקר, דנה רון, אילנה אביטל, עדי ביטי, אלינה לוי (צילום: אלוני מור)