אמש (רביעי) השיקה חני בוזגלו את תערוכת הציורים החדשה שלה, "מגרש הצבעים". חני שחלתה בקורונה, כבר הספיקה להחלים מהנגיף ללא כל תסמיני המחלה. כל המשפוחה התייצבו לפרגן, ביניהם השורד הבולט אסי בוזגלו, אשתו עדי שהשיקה את הלוק החדש אחרי הניתוח אוברול שעברה בגופה, כמו כן מאור בוזגלו ואשתו, מירן בוזגלו, רגע אחרי שהודיע כי הוא עוזב את האב והסוכן יעקב.

טלטלה במשפחת בוזגלו: מאור ויעקב נפרדים - לחצו כאן.

יעקב ומאור בוזגלו מדברים על הפרידה המפתיעה (צילום: אביב חופי)

מאור סירב להתייחס לפרידה מאביו ואמר שזה לא הזמן לדבר על הקריירה אלא לפרגן לאמו על תערוכת הציורים החדשה. יעקב לעומתו, החליט לפתוח הכל, ולהודות שטעה: "השנה האחרונה 'מודה ועוזב ירוחם' קיבלתי החלטה ממש לא טובה ואני לוקח אחריות, החלטה להביא אותו להפועל תל אביב".

פרסום ראשון: יעקב בוזגלו תובע את קשת - לחצו כאן.

יעקב בוזגלו, חני בוזגלו (צילום: אביב חופי)יעקב בוזגלו, חני בוזגלו (צילום: אביב חופי)

"אני חושב ששגיתי וטעיתי. זה אחד הדברים שהניעו אותי להגיע למסקנה, אני חושב שזה יכול לעשות טוב למאור. הוא בגיל כזה שצריך את השקט שלו, ולא צריך אותי שדוחף, אין לאן לדחוף, והכי חשוב שאני הגעתי אחרי חמישים שנה טו מאץ', אין כבר כח", הוסיף יעקב. על סוכן חדש למאור אמר: "אני מקווה שיבוא מנהל לא פחות טוב ממני והלוואי ויהיה טוב ממני, בואו ניתן לו להחלים כי הוא פצוע כרגע". 

מאור בוזגלו, מירן בוזגלו (צילום: אביב חופי)מאור בוזגלו, מירן בוזגלו (צילום: אביב חופי)
אוהד בוזגלו, מאור בוזגלו, חני בוזגלו, אסי בוזגלו, יעקב בוזגלו (צילום: אביב חופי)אוהד בוזגלו, מאור בוזגלו, חני בוזגלו, אסי בוזגלו, יעקב בוזגלו (צילום: אביב חופי)
אלמוג בוזגלו, נטלי בוזגלו (צילום: אביב חופי)אלמוג בוזגלו, נטלי בוזגלו (צילום: אביב חופי)
אוהד בוזגלו (צילום: אביב חופי)אוהד בוזגלו (צילום: אביב חופי)
חגית היימן (צילום: אביב חופי)חגית היימן (צילום: אביב חופי)