אחרי שהתמודדה עם חיידק טורף ונלחמה על חייה, גורו הכושר שר פיטנס חוזרת סופית לביתה. את סוף השבוע האחרון בילתה פיטנס בקרב בני המשפחה וקיבלה טעימה לחיים שלה בחזרה, כפי שקראתם ב-TMI, אבל בשבת בערב שבה למחלקת השיקום בבית החולים איכילוב להמשך טיפולים. אבל עכשיו זה רשמי, פיטנס ארזה היום (רביעי) פקלאות וזיכרונות שליוו אותה בארבעת החודשים האחרונים, נפרדה מצוות האחיות והרופאים שתמכו בה ושוחררה מבית החולים כשהיא שבה לביתה ולבני משפחתה ולפעוט הטרי שלא הספיק לגדול לצד אמא.

אורזת את הדברים. שר פיטנס (צילום: אור גפן)אורזת את הדברים. שר פיטנס (צילום: אור גפן)

גורו הכושר אושפזה כזכור למשך ארבעה חודשים בבית החולים איכילוב, במהלכן הייתה בטיפול נמרץ כשהיא מורדמת ומונשמת ונאבקה על חייה, כשבמקביל נאלצה להפרד מליאו, בנה השני שרק עתה נולד. פיטנס לא נכחה באירוע הברית של ליאו והיא התאחדה איתו רק אחרי שהתעוררה והתאוששה חודש וחצי אחרי לידתו. גם את בנה אלרוי פגשה אחרי חודשיים בנפרד. 

עם התמונות שליוו אותה במהלך האשפוז. שר פיטנס (צילום: אור גפן)עם התמונות שליוו אותה במהלך האשפוז. שר פיטנס (צילום: אור גפן)

במהלך החודשים האחרונים למדה שר ללכת מחדש בתהליך קשה וכואב במחלקת שיקום של בית החולים איכילוב לאחר שחיידק טורף מסוג סטרפטוקוקוס תקף את גופה לאחר הלידה. במהלך תהליך השיקום שיתפה את העוקבים שלה במצבה ושאבה כוח ואמונה בתפילות. נשים רבות התגייסו לתפילות החלמה למען שר וגם הסלבריטאים לא נשארו אדישים וערכו הפרשת חלה עבורה.  

יצאו מחוזקים. שר פיטנס ובעלה (צילום: אור גפן)יצאו מחוזקים. שר פיטנס ובעלה (צילום: אור גפן)

במהלך האשפוז נאלצה שר להתמודד גם עם משבר הקורונה במקביל להתמודדות האישית. מרכזי הכושר שלה ברחבי הארץ רשת ״שר פיטנס״ נסגרו, כאשר במקביל היא מתמודדת עם המשבר האישי שלה ושל משפחתה. נאחל לה בריאות שלמה וחזרה מלאה לשגרה! 

שר פיטנס ובעלה (צילום: אור גפן)שר פיטנס ובעלה (צילום: אור גפן)
שר פיטנס (צילום: אור גפן)שר פיטנס (צילום: אור גפן)