> 60 שניות על ספורט, נדל"ן ואוכל: ריצ'רד האוול, כדורסלן הפועל חולון, לא מרוצה מהתבשיל שרקח עבורו השף אסף גרניט, שהשכיר לו דירה בירושלים בזמן ששיחק בבירה. האוול תובע מגרניט 50 אלף שקל בטענה שהשף לא קיים את תנאי החוזה.

בא כוחו של האוול, עו״ד נוי ויצמן, שמח ב"מחניודה"?
״לצערי, נפגעו זכויותיו של מרשי. אני סמוך ובטוח שהעניין יסתיים בבית המשפט״.

אסף גרניט סירב להגיב.

ריצ'רד האוול (צילום: עדי אבישי)ריצ'רד האוול (צילום: עדי אבישי)

> ובונוס לחובבי הנדל"ן: מי שמעוניין בדירת שישה חדרים עם שש מזוזות (לפחות), כשרות למהדרין, מוזמן לפנות לסיון רהב מאיר או לבעלה ידידיה. השניים חזרו מארצות הברית ושכרו דירה אחרת בעיר הקודש. המחיר: 10,500 שקל לחודש. 

ידידיה מאיר, עדיפות לשומרי מסורת?

“לצערנו עדיין לא הושכרה הדירה, אבל זה לפני הפרסום אצלך".

ידידיה מאיר וסיון רהב (צילום: ראובן שניידר)ידידיה מאיר וסיון רהב (צילום: ראובן שניידר)

> ליאורה והחברים הקרובים מתאבלים על מותו של אדם בן 67, חבר טוב, שלחם למען המוחלשים והצדק והיה במצוקה קשה בעצמו. הנפטר התגורר בדירת חדר וחצי בגודל 39 מ"ר, כשלדבריו השיג לאחרים מיליונים במאבקים שעזר להם לנהל. רגע לפני שפרויקט מימון המונים למענו יצא לדרך, הגיעה הידיעה על מותו. מטעמי צניעות של שארי בשרו - ובעיקר אחותו המפורסמת - הפרטים המלאים שמורים במערכת.

> קבוצת מלונות "בראון" השיקה בשישי האחרון פופ־אפ משפחות במלון "בראון סיסייד" החדש עם שלל נינג'ות שבאו להיתלות על מתקני הנינג'ה קיוב במלון, ביניהם גיל מרנץ, אמור וסול, אדם ברוטמן וספיר פישלזון. מלבד הנינג'ות הגיעה גם מיכל ויצמן, שבעלה ניר שותף במלונות, עם התאומים ריי וריף.

מיכל הקטנה מנסה את מזלה על המתקנים (צילום: אור גפן)מיכל הקטנה מנסה את מזלה על המתקנים (צילום: אור גפן)
מיכל הקטנה, רייף וריי (צילום: אור גפן)מיכל הקטנה, רייף וריי (צילום: אור גפן)

> עופרי ארד, כדורגלן מכבי חיפה והנבחרת הצעירה, יוצא השבוע, לצד ידוענים נוספים, בקמפיין גיוס תרומות למשפחות נזקקות, לקראת החגים בתקופת משבר הקורונה, תחת הכותרת: “אמאבא, אני רעב". מטרת הקמפיין לעורר מודעות ולגייס כחצי מיליון שקל לפחות עבור רכישת אלף סלי מזון לחג ולמשפחות נזקקות עם ילדים. 

עופרי ארד (צילום: אסף לוי)עופרי ארד (צילום: אסף לוי)


> מיכאל אילוז, מנכ"ל טבע נאות, משיק קטלוג חדש לסתיו־חורף 2020־2021. הצילומים לקטלוג נערכו בשיתוף פעולה עם מפיק האופנה מוטי רייף וגם צילומי הקטלוג התבצעו בביתו של רייף.
מוטי רייף ומיכאל אילוז (צילום: מורג ביטן)מוטי רייף ומיכאל אילוז (צילום: מורג ביטן)

> דנה סולומון נבחרה להצטלם לפרויקט הגמר של הסטודנטית אלכסנדה קוזמין, ממחלקת הצורפות והאופנה של אקדמיית בצלאל - אחת מ־36 סטודנטים שסיימו בימים אלו את הלימודים במחלקה, שאותה מנהלת שלי סתת קומבור

דנה סולומון (צילום: שלו אריאל)דנה סולומון (צילום: שלו אריאל)