הצמד האהוב מהעונה האחרונה של "האח הגדול", ליאור דואק ותקוה גדעון כבר לא זוג, כל אחד המשיך לזוגיות חדשה שגם לא שרדה, אבל למרות שכבר ארבעה חודשים חלפו מאז הפרידה, דואק עדיין מגונן על תקוה. אמש (שני) ניהלו גדעון ורונן פייגנבויים מריבה מתוקשרת ברשתות החברתיות.

גדעון חשפה כי לא התחברה לרונן בריאליטי כי המבט שלו הזכיר לה את אבא שלה וצחקה עליו שהודח בשלבים מוקדמים במשחק ואילו רונן בייש אותה וסיפר כי הוא מסתובב בסניפים של "פיקס" להם נבחרה לשמש פזרנטורית והוא לא רואה אף תמונה שלה כדוגמנית הבית, אלא רק של הדוגמנית עומר נודלמן שיצאה עם האקס של גדעון, ליאור דואק.

שוקינג: עומר נודלמן וליאור דואק נפרדו בגלל תקוה גדעון - לחצו כאן

תקוה גדעון, ליאור דואק, עומר נודלמן (צילום: אינסטגרם,אור גפן,חלי פרידמן)תקוה גדעון, ליאור דואק, עומר נודלמן (צילום: אינסטגרם,אור גפן,חלי פרידמן)

בעקבות הדברים חשף רונן כי הוזמן בעוד שבוע למסיבת יום ההולדת של ניר אבישי כהן בביתו של ליאור דואק ופייגנבוים אישר את הגעתו. אלא שבעקבות חילופי הדברים הקשים אמש בינו לגדעון קיבל פייגנבוים מסרון מדואק המודיע על ביטול הזמנתו. תוך שהוא חושף את חילופי הדברים בינו לדואק שכתב: "אל תבוא ליום הולדת של ניר. תקווה בת בית אצלנו ואתה לא יכול לבוא אליי". פייגנבוים סיכם את חילופי הדברים ביניהם וכתב: "כולם מזומנים חוץ ממני ושוב בגלל תקוה. החרם שעושים בפנים עושים גם בחוץ".

רונן פייגנבוים תוקף את תקוה גדעון - והיא משיבה מלחמה - לחצו כאן. 

רונן פייגנבוים, ליאור דואק, האח הגדול (צילום: צילום מסך אינסטגרם)רונן פייגנבוים, ליאור דואק, האח הגדול (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
רונן חושף את השיחה עם ליאור (צילום: צילום מסך אינסטגרם)רונן חושף את השיחה עם ליאור (צילום: צילום מסך אינסטגרם)