בזמן שהפרנזטורית היוצאת, דניאל גרינברג, השתחררה מבית החולים עם הפעוטה הקטנה, המחליפה שלה, ספיר נרקיס, אשתו של ליאור נרקיס התייצבה אתמול (שני) בשעות הבוקר המוקדמות על סט הצילומים כפרזנטורית חדשה לרשת נעלי "סקופ". הבעל המפרגן ליאור נרקיס חזר אמש להופיע על הבמה לראשונה אחרי חצי שנה. נרקיס הופיע בכרמיאל מול 500 אנשים על פי הנחיות משרד הבריאות והתו הסגול ורגע לפני הוא התייצב על הסט לתמוך באשתו, בצעדיה הראשונים בתעשייה.

ספיר נרקיס (צילום: שי יחזקאל)ספיר נרקיס (צילום: שי יחזקאל)

למרות שמיהר לעשות בדיקת סאונד לקראת ההופעה אמש, הזמר שהה 3 שעות לצידה של ספיר ודאג לה לשתייה ואוכל. על הסט סירבו השניים לדבר על הפרידה והקאמבק. ספיר שפגשה צוות של 30 אנשי הפקה על הסט, סיפרה כי לא ישנה כל הלילה.

ספיר נרקיס (צילום: שי יחזקאל)ספיר נרקיס (צילום: שי יחזקאל)

"אני מלאת התרגשות בצעדיי הראשונים כדוגמנית. אני רגילה להיות מאחורי הקלעים, כרעייתו של ליאור, עכשיו אני עומדת באור הזרקורים וזה חדש ומרגיש נפלא", אמרה ספיר. הזמר שהיה נוהג מדי שנה לטוס לאומן שבאוקראינה לפני ראש השנה, סיפר שזאת השנה הראשונה שהוא לא טס לאור מגיפת הקורונה. צילומי הקמפיין הטלוויזיוני למותג ייערכו אחרי החגים באבו דאבי - היעד החדש של הישראלים בשיתוף עם רשת בתי מלון מקומית. 

ליאור נרקיס, ספיר נרקיס (צילום: סם צור)ליאור נרקיס, ספיר נרקיס (צילום: סם צור)
ספיר נרקיס (צילום: סם צור)ספיר נרקיס (צילום: סם צור)