שנת 2020 שתיכנס לספרי ההיסטוריה כאחת השנים הקשות ביותר למערכות הבריאות ולכלכלה העולמית עם מגיפת הקורונה המתפשטת ברחבי העולם, היא השנה הטובה ביותר למעושרת לאה שנירר שתיזכר לעד עבורה כי מסרה את שני בניה לחיים חדשים ועצמאיים. בעוד זוגות רבים דוחים חתונות ואירועים חגיגיים לאור ההנחיות של מגיפת הקורונה, המעושרת "הכי פאן במקסימום" לא מוותרת על סיבה לחגיגה והספיקה בשלושה חודשים לחתן את שני בניה.

לאה שנירר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)לאה שנירר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

אמש (שלישי) ליוו לאה שנירר ובעלה צחי את בנם הבכור דוד בשביל חופה, באירוע חתונה שערכה בביתה המפואר בהרצליה פיתוח. דוד שנירר בן ה-29 נישא לזוגתו ליה מיכאלוב כשהזמר עידן עמדי הופקד ללוות את הזוג הטרי בכניסתם לחופה. האירוע התנהל באוויר הפתוח תחת כיפת השמיים, עם שמירה על הנחיות משרד הבריאות וריחוק בין האורחים.

לאה שנירר מלווה את בנה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)לאה שנירר מלווה את בנה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

זאת הפעם השנייה בשלושת החודשים האחרונים בהם צעדה שנירר בשביל חופה לאחר שביולי האחרון, רגע אחרי שיצאנו מסגר, חיתנה שנירר את בנה האמצעי יונתן בן ה-27, בבית מפואר בסביון. תחילה ניסתה שנירר לשמור על החתונה בסודיות בכדי להימנע מביקורי פתע של גורמים באכיפה, עד שנחשף ב-TMI לראשונה על החתונה ואז האירוע חולק לשניים. 

עידן עמדי, לאה שנירר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)עידן עמדי, לאה שנירר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
לאה שנירר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)לאה שנירר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)