רגע אחרי צאת החג, נכנסה הבוקר (שני) ציפי רפאלי לכלא נווה תרצה והתחילה לרצות את עונשה, 16 חודשי המאסר שנגזרו עליה. רפאלי הגיעה לשערי הכלא מוקדם מהצפוי, בחמש וחצי לפנות בוקר, על מנת להתחמק מגופי התקשורת וצלמי הפפראצי שנכחו במקום עם פתיחת מתקן הכלא בשעה שבע בבוקר, כדי לתעד את רגע כניסתה.

מקורבת לציפי רפאלי מסרה ל-TMI: "ימים מאד קשים עברו על ציפי לפני כניסתה לכלא, לילות שלמים בלי שינה, עם המון פחד וחרדה. היא מאד מפחדת ממה שצפוי לה בכלא. חוששת שהאסירות יתנכלו לה בגלל שהיא דמות מוכרת. לא יודעת למה היא היא נכנסת. היא גם במצב מאד מאד רגיש, כל דבר קטן גורם לה לבכות". 

בר וציפי רפאלי בבית המשפט (צילום: יריב כץ, פול)בר וציפי רפאלי בבית המשפט (צילום: יריב כץ, פול)

רגע לפני, העבירה רפאלי את הלילה ללא שינה כשהיא משתפת בסטורי שלה פוסטים של תמיכה מחברים וקולגות. כך עשתה גם כשהייתה בדרכה לכלא, ממש שעה לפני כניסתה למתקן הסגור. חברתה סנדרה רינגלר העלתה תמונה שלה עם בעלה השף משה שגב ועם ציפי וכתבה: "ציפי אהובה שלנו האישה שכולה לב אחד גדול ורחב. אנחנו אוהבים אותך ואת עמוק בליבנו". 

משה שגב, ציפי רפאלי, סנדרה רינגלר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)משה שגב, ציפי רפאלי, סנדרה רינגלר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

הדוגמנית והמיוצגת של ציפי, רומי פרנקל, כתבה: "גאה בחוזק הנפשי שלך ואוהבת אותך כל כך". הבדרן ניקי גולדשטיין כתב: "ציפי יקרה אוהבים אותך, מחכים לך".

רומי פרנקל, ציפי רפאלי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)רומי פרנקל, ציפי רפאלי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

רב הסלבס מרדכי חסידים כתב: "גאים בך", הדראג טלולה בונט כתב: "חברה שלי, אהובת ליבי, איתך לנצח נצחי נצחים. אין כמוך ולא תהיה. גאה להיות חבר שלך ומחכה שנתחבק שוב במהרה אמן". בגזרת משפחת רפאלי העדיפו לא להיפרד ממנה ברשתות החברתיות ונפרדו אישית מהאמא לביאה. 

ניקי גולדשטיין, ציפי רפאלי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)ניקי גולדשטיין, ציפי רפאלי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
ציפי רפאלי, הרב מרדכי חסידים (צילום: צילום מסך אינסטגרם)ציפי רפאלי, הרב מרדכי חסידים (צילום: צילום מסך אינסטגרם)