השורדת והמדליסטית האולימפית ירדן ג'רבי עזבה כזכור את ישראל לטובת קריירה בנדל"ן בליסבון. רגע אחרי ההכרזה על זוכה העונה אסי בוזגלו, גילו מעריציה של ג'רבי שלא זכתה במיליון וגם לא בתואר השורדת האהובה והחליטו לערוך גיוס המונים למיליון שקלים בכדי להביא לה את כספי הזכייה, להם הייתה ראויה לטענתם, יותר מכל השורדים.

ג'רבי שמציגה את הפנים היפות של הישראלי, הודיעה שהיא מסרבת לקבל את כספי התרומה ולמרות שסירבה התעקשו המעריצים והמשיכו בגיוס תחת הכותרת "מיליון לירדן ג'רבי". המדליסטית האולימפית מצאה פשרה הולמת לכל הצדדים ואתמול (שני) הציעה שכל הכסף שייתרם בגיוס ההמונים עבורה, יועבר לילדים חולי סרטן, אותם היא מלווה כבר תקופה ארוכה.

אחרי ההפסד בגמר: ירדן ג'רבי עוזבת את הארץ- לחצו כאן

גמר הישרדות, אסי בוזגלו, ישראל אוגלבו, ירדן ג'רבי, עידן חביב (צילום: אור דנון)גמר הישרדות, אסי בוזגלו, ישראל אוגלבו, ירדן ג'רבי, עידן חביב (צילום: אור דנון)

כך השורדת כתבה ברשתות החברתיות: "לקראת גמר "הישרדות" הגיעו אליי לא מעט פניות שעסקו במקרה בו לא אסיים עם התואר השורדת האחרונה. בין היתר קיבלתי הצעות גיוס המוני אחר מיליון שקלים כאות הערכה. אין לי דרך להסביר עד כמה זה חימם לי את הלב, האמפתיה והחמלה שלכם הצליחה להדהים אותי בפעם המי יודע כמה באותה נשימה עד כמה שהכאב כאב ותסכל אותי. לא הצלחתי לדמיין קבלת כסף האחר. אלא שההודעות החוזרות ונשנות שלכם לא פסקו. התמדתם בעקשנות מעוררת הערצה שגרמה לי לחשוב על פתרון באמצעותו כל הצדדים יהיו מרוצים".  

ג'נטלמן גם מחוץ למשחק: איזו מחווה עשה עידן חביב לירדן ג'רבי? לחצו כאן

הישרדות, ישראל אוגלבו, ירדן ג'רבי, אסי בוזגלו, עידן חביב (צילום: אור דנון)הישרדות, ישראל אוגלבו, ירדן ג'רבי, אסי בוזגלו, עידן חביב (צילום: אור דנון)

"החלטתי לקבל את ההצעה בתנאי שכל הכסף שיגויס יתרם לילדים חולי סרטן בבית חולים העמק בעפולה. מי שעוקב אחרי, יודע שזו תקופה ארוכה שאני תומכת ומלווה את אותם גיבורים וגיבורות. זו תקופה כל כך מאתגרת שמאלצת את כולנו להתמודד עם חוסר וודאות שמהווה איום על הרווחה הנפשית ותחושת המוגנות של כולנו, הלוואי שנמצא יחד את הדרך להאיר ולהשפיע על ילדים מדהימים עם חלומות גדולים". שאפו לג'רבי. 

ירדן ג'רבי תורמת מיליון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)ירדן ג'רבי תורמת מיליון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)